Jak wesele to z nami!

Główna różnica pomiędzy DJ-em a kapelą weselną, to jakość muzyki i dostępny repertuar. Muzyka puszczana z płyt CD pozwala nam na niemalże dowolny dobór piosenek, a jednocześnie (przy przyzwoitym nagłośnieniu) gwarantuje dobrą jakość dźwięk.

Repertuar DJ’a i zespołu zawsze będzie większy, bardziej rozbudowany.

Jednakże kapela to obowiązkowy punkt każdego tradycyjnego wesela. Bez zespołu grającego na żywo ani rusz. Do dziś wiele osób podziela taki pogląd. Połączenie weselnych rytmów z profesjonalnym prezenterem stworzy niepowtarzalny klimat, tym bardziej, iż wesele zgodnie z tradycją jest huczną zabawą dla wszystkich zaproszonych gości. Jest to noc w czasie której każdy powinien się wybawić i wytańczyć. Dlatego też:

> Każda prowadzona przez nas zabawa weselna jest inna i niepowtarzalna.

> Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja oraz parkiet pełen uśmiechniętych gości

> DJ zaproponuje Państwu sprawdzony repertuar, przy którym będzie się świetnie bawił zarówno 20 - sto jak i 60 - latek. Dostosuje lub zmieni proponowaną muzykę wedle Państwa oczekiwań.

> Wodzirej poprowadzi ustalone z Państwem zabawy i konkursy z wyczuciem i dobrym humorem, a w trakcie imprezy uwieczni dla Państwa najciekawsze momenty z wesela za pomocą kamery video.


ulotka_dj_wodzirej_zespol.jpg