Jak uatrakcyjnić wyjazd integracyjny dla pracowników?

Wyjazd integracyjny stał się faktem. Upragniony urlop w godzinach pracy przekształcił się w rzeczywistość. Nasi pracownicy przyjechali już na miejsce, rozpakowali się.

Wieczory z motywem przewodnim baśni i bajek to trend nie do przebicia. „Alicja w Krainie Czarów” to wiodący obecnie pomysł na imprezę tematyczną.   |  fot. ilustracyjne

Pośmialiśmy się, pożartowaliśmy – co dalej? Słońce powoli zachodzi, a wieczorna pora to najlepszy czas podczas firmowych eventów za miastem. Mamy już pierwsze, ale bardzo dobrze widoczne trendy jeśli chodzi o atrakcje wieczorne podczas takich wypadów. Na czele znajduje się pięć aktywności, na które zaproszeni goście reagują z największym zaciekawieniem i zaangażowaniem. Jak zorganizować team building po zachodzie słońca?

Kategoryczny zakaz nudy

Choć wieczorem niektóre z naszych zmysłów szykują się do odpoczynku, to wyobraźnia uaktywnia się w najlepsze. Nasz zespół będzie bardzo ciekawy tego, co przygotowaliśmy dla niego na ten czas. Zupełnie odpada wspólne oglądanie filmów czy czegokolwiek innego. Musi być aktywnie, musi być zajmująco, musi być unikalnie. Nie jesteśmy wśród druhów i druhen, by zadowoliła nas gitara i piosenki o czarnym chlebie i samotności. Poniżej lista pięciu hitowych aktywności tego sezonu w ramach atrakcji na wyjazd integracyjny!

Fluo party

Rozkręcamy imprezę z motywem przewodnim świateł UV. Wszystko, co świeci, jest fluorescencyjne, kolorowe i jasne, jest dozwolone. Sala przygotowana będzie specjalnie na tę okazję, co oznacza profesjonalne oświetlenie UV w całym pomieszczeniu, fluorescencyjne farby do twarzy, animatorzy, a nawet fryzjerki, które ułożą nam fluo-fryzury! Urządzimy konkurs na najlepszą fluo-charakteryzację, fluo-fryzurę, a nawet fluorescencyjny drink! Gra w Koło Fortuny czy Twistera dodatkowo uatrakcyjni całe przedsięwzięcie. Impreza cieszy się niesamowitym powodzeniem ze względu na swój dynamiczny i taneczny charakter.

Alicja w Krainie Czarów

Wieczory z motywem przewodnim baśni i bajek to trend nie do przebicia. „Alicja w Krainie Czarów” to wiodący obecnie pomysł na imprezę tematyczną. Przebrania i kostiumy w klimacie księżniczek i królików, konkursy i zabawy z nagrodami, a także niezwykle widowiskowy molekularny pokaz barmański. Całość uzupełniona klimatem zapewnionym przez podświetlane drzewa, gigantyczne kwiaty czy barwne oświetlenie. Gadżety i rekwizyty właściwe dla kultowej baśni to oczywisty mus!

Złote Czasy PRL-u

Towarzysze i towarzyszki! Impreza nasza doszła do skutku! Napijmy się więc złotego trunku z saturatora, spróbujmy uniknąć kłopotów rozmawiając z ORMO i tańczmy do muzyki okresu słusznie minionego. Choć czasy PRL nie należały do najweselszych, najbardziej charakterystyczne i pozytywne aspekty przeniesiono w klimat imprez integracyjnych. Charakterystyczne stroje, literatki, bufetowa za barem czy kurs obsługi pralki „Frania” to tylko część atrakcji! Spróbujemy kupić mięso z lepszego kontyngentu, nie dać się oszukać „Trybunie Ludu” i wziąć udział w konkursach z naszymi towarzyszami i towarzyszkami!

Pin up Party!

Powróciła moda na kultowy styl lat 50. z USA, czyli Pin up! Przenieśmy się zatem do czasów rękawiczek, niesamowitych wozów, panów w fedorach i garniturach i zapomnijmy o smutnej, szarej rzeczywistości XXI wieku! Przy tej okazji czeka nas chociażby niesamowity pokaz amerykańskiego rock’n’rola. Taniec w wykonaniu charakterystycznych „Sprzątaczek” czy pokaz tańca hula-hop w strojach kąpielowych to tylko część atrakcji. Muzycznie zabawi bas Elvis Presley, a na imprezie zagości Marylin Monroe! Konkursy na najlepszy taniec, pokaz mody czy szalony pokaz barmański uświetnią imprezę, która zapadnie w pamięć na długo!

Wieczór w Paryżu!

Pora na kabarety, piękne kobiety i cudownie spędzony czas pod wieżą Eiffla! Francuska muzyka, tancerki, dekoracji i impreza do białego rana! Podziwiamy pokaz rewii tanecznej, pantomimy. Weźmy udział w konkursach, poznajmy nocne życie francuskiej stolicy mody i wcielmy się w rolę gwiazdy na czerwonym dywanie, która pozuje do zdjęć wszędobylskim paparazzi!

(mat. zewnętrzny)