ładuję dane...
Opiekunka osób starszych w Niemczech
serwisy
Informacje
Programy

Zaadoptuj mnie

Jak dojechać do Bramy Pomorza?

Podziel się: facebook.pl wykop.pl nk.pl
       Już w najbliższy piątek, 15 listopada br. o godz. 9:00 odbędzie się wielkie otwarcie Bramy Pomorza w Lipienicach k. Chojnic. Do centrum będzie można dojechać specjalnie przygotowanymi, bezpłatnymi liniami autobusowymi.

Kursować będą na trasach: Brama Pomorza - Wojska Polskiego oraz Brama Pomorza – Gdańska. Autobusy będą kursować codziennie od 15 listopada do końca 2013 roku z kilkunastu punktów w mieście.

Do Bramy Pomorza Klienci dojadą dwoma liniami, realizowanymi przez PKS Chojnice oraz MKZ Chojnice. Przystanek końcowy znajduje się bezpośrednio przy centrum w Lipienicach k. Chojnic. Każdy z przejazdów będzie darmowy dla klientów Bramy Pomorza. Szczegółowy rozkład jazdy autobusów znajduje się na stronie internetowej www.bramapomorza.pl

 – Otwarcie Bramy Pomorza będzie trwało przez trzy dni, na które zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Spodziewamy się, że tylko podczas tego weekendu centrum odwiedzi kilkadziesiąt tysięcy osób. Z myślą o komfortowych zakupach, zapraszamy naszych Klientów do korzystania ze specjalnie przygotowanych, darmowych autobusów. Przystanek końcowy znajduje się przy samy wejściu do centrum, co z pewnością ułatwi dotarcie do Bramy Pomorza – mówi Łukasz Gruszczyński, Dyrektor Marketingu Rank Progress SA.

Dominika Malik, zdjęcie galeria z lotu ptaka - Jerzy Kolc.

nagłówek:

treść:

podpis:


zapisz
Laura, 2013-11-14 23:17
Szkoda, że z okolic dworca nic nie będzie jeździć. Parę klientów odpadnie.
odpowiedz
Seth, 2013-11-13 21:12
martwicie się o połaczenia kablowe telefonów i internetu? Każdy najmniejsy biedak ma takie wynalazki w swoim smartfonie. Możecie także wykorzystać "kies" i udostepnić. Co za intelektualiści:-)))
odpowiedz
anonim, 2013-11-14 10:50
co za tłuk... szczególnie na tym polecą połączenia szyfrowane i autoryzacja kart płatniczych... na "kies" to możesz sobie fotki swej mało rozgarniętej twarzy przerzucać
KPINA, 2013-11-12 19:03
chwalicie sie panowie a ludzie nie moga miec telefonu i internetu w swoich lokalach bo warszawska firma co kladła kable telefoniczne nie pozwala momterom z chojnickiej telekomunikacji właczac telefonow i internetu BRAWO panie dyrektorz MARETINGU RANK PROGRES SA ŁUKASZU GRUSZCZYNSKI
odpowiedz
anonim, 2013-11-13 13:52
że chojnickie wieśniaki z tpsy coś spartolą
karol, 2013-11-12 18:19
mam pytanie do pana Łukasza Gruszczynskiego dlaczeg najemcy lokali nie moga korzystac z kabli telefonicznych wbudowanych przez Warszawska firme starttelnet a kerownik budowy i jego zastepca nie potrafi pomoc warszawska firma wymaga dodatkowych pozwolen aby pracownicy telekomunikacji mogli wykonac stosownych podlaczen moze wypowie sie pan w tym temacie otwarcie tuz tuz a internetu nie ma czy tak ma to wygladac kable sa a kozystac nie mozna i czy to ma byc reklama ?????
odpowiedzNajnowsze