InterTony online i premierowy koncert zespołu Kokon - już 20 czerwca!

Zaplanowany na 20 czerwca festiwal InterTony odbędzie się w zmienionej formule. Organizatorzy zadecydowali o przeniesieniu do Internetu części przygotowanego na tę edycję programu.

Kokon reaktywuje się po 12 latach, to będzie ich pierwszy występ po długiej przerwie.   |  fot. nad.

Wydarzenie zostanie podzielone na kilka części i wyemitowane w ramach „InterTony Studio”. Program będzie realizowany w formule „live”, organizatorom zależy na interakcjach z widzami. W pierwszym odcinku wystąpi zespół Kokon, którego występ zostanie zarejestrowany w sali kinowej Chojnickiego Centrum Kultury, na potrzeby realizacji tego przedsięwzięcia.

Zaprezentują kompozycje z płyty "Symbioza" (2005) oraz aktualny materiał. Usłyszymy również singla „Co niedotykalne”, zapowiadającego nowy album. Link do piosenki: https://youtu.be/pZPiSyVsfTg  Pierwszy odcinek „InterTony Studio” rusza 20 czerwca o godzinie 21:00 na festiwalowych platformach Facebook i YouTube. Szczegóły można śledzić na stronie wydarzenia InterTony Festiwal 2020: https://www.facebook.com/events/2652691658157342/. Informacje o kolejnych programach organizatorzy podadzą wkrótce.

Realizację projektu wspierają Gmina Miejska Chojnice, Powiat Chojnicki i Województwo Pomorskie.

Komentarz organizatorów:

- Nie sądziliśmy, że w tak krótkim odstępie czasu natrafimy na kolejną przeszkodę w organizacji InterTonów. Jeszcze pół roku temu przez głowę nie przeszedłby taki scenariusz, jaki się toczy obecnie. Ale „fighter” w nas nie pozwala odpuścić. InterTony odbędą się, przyjdą tym razem do Was, do Waszych smartfonów, laptopów. Pragniemy zaproponować Wam w tym roku inną formułę wydarzenia, przenosząc część programu zaplanowanego na tę edycję do Internetu.

- Zdradzimy trochę szczegółów na temat najbliższego i pierwszego odcinka w ramach InterTony Studio. Program będzie się odbywać w formule „live”. Zespół Kokon jako pierwszy zaprezentuje swój repertuar koncertowy, specjalnie zarejestrowany w sali kinowej Chojnickiego Centrum Kultury. Będzie również szansa porozmawiać online z Wami - bo Was w tym roku będzie nam brakować najbardziej. Więc bądźmy razem 20 czerwca i wspierajmy intertonową społeczność! Terminy transmisji kolejnych odcinków podamy wkrótce, szczegóły śledźcie na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2652691658157342/

(nad.)