I Wirtualny Rajd Rowerowy dla WOŚP

CHTMR „Cyklista”, wspólnie z Chojnickim Sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizuje po raz pierwszy Wirtualny Rajd Rowerowy. Dystans minimum 10 km trzeba pokonać między 29 a 31 stycznia.

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w wirtualnym rajdzie rowerowym.

Ze względu na sytuację epidemiczną oraz bezpieczeństwo i zdrowie uczestników nie organizujemy zbiorowego wydarzenia, jak i nie jest to forma zorganizowanego rajdu, ale indywidualna czy też rodzinna przejażdżka mieszkańców Chojnic i okolic. Do pokonania jest dystans minimum 10 km na rowerze. Dzień, miejsce oraz godzinę startu wybieracie sami. Dla pierwszych 40 zarejestrowanych uczestników będziemy mieli medale.

Aby otrzymać ten wyjątkowy „WOŚP-owy” medal uczestnik ma obowiązek:

przejechać na rowerze wymagane kilometry,

przedstawić w relację fotograficzną z Rajdu, na naszym wydarzeniu facebookowym lub przesłać je na adres: cyklista.chojnice@gmail.com.

Zdjęcie musi zawierać uczestnika wraz z dodatkiem świątecznym (osoba lub rower z elementami świątecznymi).
W dniu 31 stycznia, w godz. 12.00-13.00 w rejonie „zodiaków” przy parku Tysiąclecia CHTMR „Cyklista”, będzie oczekiwał z puszką WOŚP, gdzie po symbolicznej wpłacie, cyklista dostanie pamiątkowy medal.

Udział w wydarzeniu wiąże się z wyrażeniem zgody na umieszczenie wizerunku uczestnika zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

tekst Dariusz Piekarski, oprac. (az)