Groźny wypadek przed Lichnowami

Dziś (12.07.) wieczorem przed Lichnowami zderzyły się cztery samochody osobowe. Na szczęście nikt nie zginął, ale byli poszkodowani, którzy trafili do chojnickiego szpitala.

Do zdarzenia doszło wieczorem przed Lichnowami.   |  fot. (olo)

Do zderzenia doszło na prostym odcinku drogi między zjazdem na chojnicką obwodnicę a Lichnowami. W zdarzeniu uczestniczyły cztery samochody osobowe. Ranni trafili do szpitala, a okoliczności wypadku bada chojnicka policja.

Droga na Lichnowy była przez około dwie godziny zablokowana.

Tekst i fot (olo)

Aktualizacja: KPP

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo, 25 - letni mieszkaniec gm. Chojnice najprawdopodobniej jadąc od strony Lichnów niedostosował prędkości do warunków ruchu zjechał na przeciwległy pas ruch co doprowadziło do zderzenia z trzema pojazdami (seatem, volkswagenem oraz fordem), które jechały od strony Chojnic. 

Funkcjonariusze zbadali trzeźwość25 - latka, oraz pozostałych kierowców, wszyscy byli trzeźwi. Pięciu uczestników zdarzenia przetransportowano do okolicznych szpitali. Policjanci przebadali kierujących na zawartość alkoholu, wszyscy byli trzeźwi. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy zajmą się wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia.


Zapisz