Grają niższe ligi. Chojniczanka II i Kolejarz zagrają u siebie

Swoje rozgrywki zakończyły już drużyny Chojniczanki i Red Devils. Grają jednak drużyny z Chojnic i okolic występujące w niższych ligach.

Chojnicki Kolejarz zajmuje siódme miejsce w A-klasie. W sobotę zespół Sebastiana Laskowskiego zagra na Modraku z Victorią Kaliska.   |  fot. (olo)

Rezerwy Chojniczanki – po zeszłotygodniowej porażce w Subkowach z Orłem 4:1 – tym razem w niedzielę o godz. 11.00 na Modraku zagrają z Żuławami Nowy Dwór Gdański. Po 27. kolejkach (na 30) Chojniczanka II zajmuje 4. miejsce. O awans do IV ligi walczą Gwiazda Karsin i Pomezania Malbork.

W sobotę ostatni meczu „u siebie” zagra w tym sezonie chojnicki Kolejarz. Wyjątkowo to spotkanie nie odbędzie  jednak przy ul. Lichnowskiej, a na Modraku. Powodem są posezonowe prace przy murawie. Drużyna Sebastiana Laskowskiego zmierzy się o 16.30 z wiceliderem A-klasy Victorią Kaliska, która podobnie jak Meteor Pinczyn zapewniła sobie już awans do V ligi. W poprzedniej kolejce Kolejarz wygrał na wyjeździe z Wdą Czarna Woda 4:2, a Victoria przegrała właśnie z liderem Meteorem Pinczyn. Kolejarz po 24. kolejkach zajmuje 7 miejsce.

Dwa oczka wyżej jest Jantar Pawłowo, który w sobotę podejmie u siebie o godz. 17.00 Wdę Czarna Woda.

Ciekawie zapowiada się ostatnia kolejka w B-klasie. Jeszcze dwa zespoły z gminy Chojnice walczą o awans do A-klasy. Do Agry Nowe Ostrowite, która już zapewniła sobie grę szczebel wyżej chcą dołączyć Nowi Nowa Cerkiew i Unia Klawkowo. Przed ostatnią kolejką w lepszej sytuacji są Nowi, którzy mają dwa punkty więcej. Nowi w ostatnim meczu zagają w Hucie z Orkanem, a Unia podejmie Grom Leśno.

Tekst i fot. (olo)

  1. 9 czerwca 2019  21:52   Normalnie liga mistrzow   10 LIGA PODWORKOWA

    WIEJSKA LIGA MISTRZOW W PEŁNI

    2
    0