Głosujmy na Amelię Pawlak z SP 3

Jeszcze przez tydzień można głosować na Amelię Pawlak – uczennicę Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Chojnicach, która walczy o zwycięstwo w ogólnopolskim programie Enea Akademia Talentów.

Amelia Pawlak   |  fot. nad.

Amelia Pawlak jest uczennicą piątej klasy chojnickiej „Trójki”. Oprócz wysokich wyników w nauce, osiąga sukcesy sportowe, na arenie ogólnopolskiej, wojewódzkiej i lokalnej. Amelia od najmłodszych lat trenuje taniec, cheerleading oraz akrobatykę sportową. Ma już na swoim koncie m.in. złoty medal zdobyty w prestiżowych Mistrzostwach Polski Tańca Nowoczesnego w Elblągu w 2018 r.

Amelia dzięki swoim sukcesom sportowym zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego programu Enea Akademia Talentów, który ma na celu wspomaganie pasji młodych, uzdolnionych uczniów szkół podstawowych. Amelia o zwycięstwo w programie walczy z 11 finalistami. Każdy uczestnik programu nagrał filmik, prezentujący swoje umiejętności i sportową pasję.

Nagrody zdobędą najlepsi, którzy uzyskają nie tylko przychylność jury, ale i głosy internautów. Każdego dnia oddać można jeden głos z jednego adresu IP. Głosowanie zakończy się 16.01.2019 r. Na Amelię można głosować na stronie https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/uczen-glosowanie?id=487929846

SP 3

 

Zapisz