Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia ...

Sylwester co roku jest nocą pełną wspaniałych bali i imprez, podniosłych toastów, pięknych kanonad kolorowych fajerwerków oraz mnóstwa innych atrakcji, które wspominamy przez długi czas.

W Nowy Rok wchodzimy ze starymi problemami, ale z nowymi nadziejami.

W tę noc zapominamy o troskach, problemach i waśniach ponieważ przełom roku to okazja do rozpoczęcia nowego etapu w naszym życiu. Sylwester jest pretekstem do dokonania rachunku sumienia, podsumowania osiągnięć i porażek oraz wyznaczenia nowych celów. Rok 2017 zakończymy w szampańskim nastroju. Przy muzyce na prywatkach, w restauracjach i salach balowych zabawy potrwają do białego rana.

Kto nie będzie uczestniczył we wspomnianych imprezach - Nowy Rok może powitać na Starym Rynku w Chojnicach. Jednak atrakcji nie należy się spodziewać, a jedynie dzięki inicjatywie mieszkańców miasta - nad centrum rozbłysną fajerwerki. Zanim zostaną odpalone warto pomyśleć o zasadach bezpiecznego obchodzenia się z nimi.

Pamiętajcie, że nawet, jeśli dzisiaj coś spędza Wam sen z powiek – jutro może przynieść korzyści. Nasz los nie jest z góry zapisany. Możemy zmieniać swoje przeznaczenie. W każdym z nas tkwi magiczna moc, którą potrafimy wyzwolić. Wszyscy możemy być szczęśliwi! Jeśli w to uwierzymy, to Nowy Rok 2018 obdarzy nas szczęściem i pomyślnością a kłopoty zaczną Was omijać. Wszystkiego najlepszego! Redakcja.

Fot. (m.n.)

 1. 1 stycznia 2018  11:58   Megger na balkonie to ...   anonim

  Megger na balkonie to wszystko na co miasto było stać? Mniejsze "dziury" potrafią zorganizować z udziałem miejscowych zespołów fajną impreze, a tu jak zwykle od lat kicha.

  3
  4
 2. 1 stycznia 2018  00:12   Tym wszystkim odpalającym różnego rodzaju (2)   Marek S.

  środki pirotechniczne życzę takiego stresu jaki przeżywają tej nocy zwierzęta. Przed chwilą widziałem oszalałego ze strachu kota biegnącego środkiem ul. Gdańskiej. Ludzie opanujcie się bo zachowujecie się jak dzicz.

  15
  3
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 1 stycznia 2018  11:16   A CO KOT W NOCY ROBI NA ULICY?   anonim

   A CO KOT W NOCY ROBI NA ULICY?

   1
   7
  • 1 stycznia 2018  06:32   Jakiś dziki   anonim

   Neandertalczyk postawił "minus". Życzę ci aby kiedyś wrócił ci rozum.

   5
   4