Galeria Nocą - stand up Cezarego Pazury!

W piątek wieczorem w Galerii Handlowej Brama Pomorza wystąpił znany komik Cezary Pazura. Aktor znany z gry m.in. w takich filmach, jak "Psy" czy "Kiler" zaprezentował się publiczności w wydarzeniu pod tytułem "Galera Nocą".

Cezary Pazura znany z ról kinowych i telewizyjnych, aktor i kabareciarz wystąpił w Bramie Pomorza.   |  fot. (m.n.)

Wczoraj, o czym wcześniej informowaliśmy - w godzinach zamknięcia galeria przeobraziła się w wyjątkową, przepełnioną niepowtarzalnym klimatem scenę, na której wystąpił Cezary Pazura - aktor, komik, niezaprzeczalna osobowość polskiego showbiznesu - który zaprezentował się w programie typu stand - up.

Spektakl "Dziecko dla początkujących" w wykonaniu aktorów Chojnickiego Studia Rapsodycznego  był supportem przed występem gwiazdy wieczoru.

Aktor dał brawurowe show, urzekając licznie zebranych swoim poczuciem humoru, niezwykłą mimiką i szeroką paletą pozawerbalnych środków komunikowania się. To było widowisko, które - raz obejrzane - pozostało w pamięci widza.    

Do zadań Pazury należało nie tylko opowiadanie dowcipów i dowcipasów, ale także rozdawanie uśmiechów, podpisywanie książek "Byłbym zapomniał …" pozowanie do zdjęć gościom, którzy licznie skorzystali z okazji.

(m.n.)

Zapisz