Funky Coś Tam

To dla moich ludzi, którzy są stąd, dla tych dla których Chojnice to dom. Dla każdej ulicy i każdego osiedla, pamiętaj, nigdy nie zmienisz pochodzenia – to fragment singla o Chojnicach promującego nową płytę nagraną przez Zabera i Dj Te.

Scena z teledysku z projektu Zaber/ Dj Te „Funky Coś Tam Mixtape".   |  fot. YouTube

„Funky Coś Tam Mixtape” to kolejny wspólny projekt Zabera i Dj Te. - Po dwóch poprzednich produkcjach nową również utrzymaliśmy w konwencji nietypowego tytułu, a typowo z kolei, jak przystało na taką formę płyty, utwory są ze sobą płynnie połączone przed Dj’a – mówi Zaber. - Tematyka poruszana w większości przypadków jest dość swobodna od imprezowych hymnów po chwalebne pieśni na temat kebabów.

Muzykę artyści zapożyczyli zza oceanu i jest ona stylowo rozrzucona od East do Weastcost’u. - To, co do powiedzenia ma Raper, Dj w dużej ilości uzupełnia skreczami z polskich rapowych klasyków. Podsumowując, jest to rasowy mixtape – dodaje Zaber.

W sieci (zobacz) można oglądać już teledysk do singla o Chojnicach, z których obaj są dumni. Płytę można nabyć od dziś w sklepie stacjonarnym ZibCrib w Chojnicach przy ul 31 Stycznia 5 lub poprzez kontakt mailowy z oficjalnym profilem na facebook’u wykonawców:http://www.facebook.com/zaberte

Na żywo będzie można ich posłuchać podczas Dni Kultury Młodzieżowej w najbliższy piątek na Starym Rynku. Z pewnością warto promować miejscowych artystów, którzy mają coś do powiedzenia. A obaj w kawałku o Chojnicach podkreślają, że na taką pomoc liczyć nie mogą, bo dla miasta ważniejsze są Perfect i Norbi.

(olo)

plyta.jpg

 1. 18 czerwca 2012  19:52   dj. (1)   romek52c

  Który ,DJ ,was tak skrzywdził ?

  0
  1
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 18 czerwca 2012  23:35   pj   jp

   twoj tatko :)

   0
   1
 2. 18 czerwca 2012  16:32   jest ok. (1)   anonim

  jest ok.

  1
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 18 czerwca 2012  20:02   więcej pokory   romek52c

   dno!!!!!! a nie obraz malowany nutami,których głuchy nie widzi a ślepiec nie słyszy.

   0
   1