Food trucki ponownie w Chojnicach – smaczne pożegnanie lata

17, 18 i 19 września to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Chojnicach zagoszczą pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata.

Strefa food trucków zlokalizowana będzie przy Galerii Handlowej Proxima ul. Jana Pawła II i będzie trzydniowym kulinarnym wydarzeniem ze zróżnicowaną kuchnią.   |  fot. Strefa food trucków zlokalizowana będzie przy Gale

Food trucki przyjadą do Chojnic by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 17-19 września. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie parking Proxima.

Do Chojnic ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. Organizatorem zlotu jest centrum handlowe Proxima Park  i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 11:00- 21:00

Sobota: 11:00-21:00

Niedziela 11:00-20:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/878407512769050/?ref=newsfeed

T. Kamyk