FlixBusem z Chojnic bezpośrednio do Berlina i Frankfurtu nad Odrą

FlixBus wydłuża trasę linii 1388, dzięki czemu mieszkańcy Chojnic mogą dojechać bezpośrednio do Berlina czy Frankfurtu nad Odrą. Bilety na połączenie są w sprzedaży na stronie flixbus.pl oraz w ponad 700 stacjonarnych punktach sprzedaży.

Autobusy FlixBus Polska kursują już do ponad 200 miast, co łącznie daje pasażerom blisko 2700 możliwości podróży.   |  fot. (nad.)

Autobus z Chojnic do Berlina kursował będzie 4 razy w tygodniu – w poniedziałek, piątek, sobotę i niedzielę. W drogę powrotną natomiast, można udać się w piątek, sobotę i niedzielę. Z Chojnic FlixBusem można również dojechać bezpośrednio do Trójmiasta, Gorzowa Wielkopolskiego czy Słubic. Autobusy na krajowej części trasy kursują codziennie.

Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom Chojnic nowe połączenia, zwłaszcza, że Berlin jest jednym z największych centrów przesiadkowych FlixBusa w całej Europie, co daje wiele możliwości dalszej podróży. Ciekawą opcją może być także przejazd na lotnisko Schönefeld w Berlinie, gdzie można wygodnie przesiąść się na samolot – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

Trasa prezentuje się następująco:

Gdynia – Sopot – Gdańsk – Starogard Gdański – Chojnice – Człuchów – Wałcz – Strzelce Krajeńskie – Gorzów Wielkopolski – Ośno Lubuskie – Słubice – Frankfurt n. Odrą – Berlin Schönefeld – Berlin Südkreuz – Berlin ZOB

Czas przejazdu z Chojnic do przystanku Berlin ZOB wynosi 7 h 30min. Przystanek FlixBusa w Chojnicach znajduje się przy ul. Sukienników. Bilety na wybrane połączenia można kupić na stronie flixbus.pl, w aplikacji mobilnej lub w stacjonarnych punktach sprzedaży w Chojnicach: Bus-Serwis Biuro Turystyczne (ul. Nad Dworcem 1) lub Gościniec Chojnice (ul. Droga do Igieł 1).

Emilia Górska

 1. 2 października 2019  09:39   super :) a coś jeszcze w ... (1)   anonim

  super :) a coś jeszcze w kierunku np Warszawy, Poznania,Lublina ????

  6
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 2 października 2019  21:00   Blablacar   Wookee

   0
   0