„Finio” pójdzie pod młotek. I znów zarobi

Jak żartowano przed konferencją prasową, każda żona chciałaby mieć w domu takiego ...łosia, który raz w roku pracuje, a tyle zarabia. Mowa łosiu „Finio”, maskotce, która będzie jedną z gwiazd WOŚP w Chojnicach.

Szef sztabu Krzysztof Ginter zaprasza do udziału w 26. finale WOŚP na rzecz wyrównywania szans w leczeniu noworodków.   |  fot. (olo)

Maskotka ta jest co roku licytowana i na rok zamieszkuje z nowym właścicielem, a potem ponownie trafia na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Chojnicach trwa dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. Jak zdradził szef chojnickiego sztabu Krzysztof Ginter Orkiestra zacznie grać już w piątek.

W ten dzień wpływy z biletów we Frisku trafią na konto WOŚP. W sobotę o godz. 16.00 w Centrum Handlowym Brama Pomorza odbędzie się koncert Sound`N`Grace, a od 19.30 w Pubie Wlad „Metalowa Orkiestra” z występami zespołów Moaft, Moringa, Steel Drunk. Wielki finał w niedzielę na Starym Rynku.

W programie: 14.30 - recital Marty Wieczorkiewicz, 15.00 - RoomX, 16.00 - GOOOD, 17.00 - Ola Kaźmierczak z zespołem Pawana, 18.00 - Romantycy lekkich obyczajów, 19.20 - Damian SyjonFam i o 20.00 światełko do nieba. Między występami będą odbywały się m.in. licytacje, w tym wspomnianego łosia „Finia” i innych gadżetów oraz niespodzianek.

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek również włącza się w inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serowe serce Bursztyna w limitowanej edycji  będzie można wylicytować w internecie oraz w lokalnych sztabach WOŚP, w tym i w Chojnicach.

Więcej w materiale wideo.

Tekst i fot. (olo)


Zapisz

  1. 9 stycznia 2018  09:57   Światełko do nieba możnaby ...   Wookee

    Światełko do nieba możnaby zmienić na laserowe zamiast petard

    11
    3
    Odpowiedz