Finaliści odebrali stypendia

Wszyscy są uczniami Zespołu Szkół w Chojnicach. Mają na swoim koncie udział w ogólnopolskich olimpiadach. Ich praca została doceniona. Kilkunastu uczniów otrzymało Stypendia Naukowe Starosty Chojnickiego.

Co roku starosta przyznaje stypendia uczniom, którzy wyróżniają się swoją wiedzą i zaangażowaniem.   |  fot. St. Powiatowe

Nagrody finansowe w wysokości 800 zł trafiają do tych, którzy mogą pochwalić się udziałem w ogólnopolskich olimpiadach. Ich tematyka jest bardzo szeroka, tak jak szerokie są zainteresowania uzdolnionych uczniów. W ubiegłym tygodniu stypendia wręczył im wicestarosta Mariusz Paluch. – Wierzę w to, że za parę lat, kiedy w telewizji będą mówić o ważnych odkryciach, to pojawia się tam Wasze nazwiska i ja wówczas będę mógł z dumą powiedzieć, że to ludzie z powiatu chojnickiego – mówił. Wicestarosta życzył też finalistom dużo powodzenia i tego, aby osiągnęli założone cele.

Katarzyna Orłowska - Finalistka V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie,  Finalistka VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "

Krzysztof Bartela - Finalista VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

Anna Frymark - Finalistka VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

Julia Piesik - Finalistka VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP, Finalistka V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

Natalia Skórczewska - Finalistka VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

Martyna Kosecka - Laureatka VI edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach

Jeremi Mrówczyński - Finalista XLVI Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej, Finalista VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP, Finalista V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, Finalista VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "

Bartłomiej Kosiedowski  - XII miejsce w XV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg", laureat XV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg"

Marta Berent - Finalistka VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP, Finalistka V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, Finalistka VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

Zuzanna Machalewska - Finalistka XVIII Olimpiady Znajomości Afryki 2019/2020

Tomasz Rybarczyk - Finalista IV edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Agata Wodowska - Laureatka VI edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach

Wiktoria Tandecka - Finalistka IV edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

St. Powiatowe