Festiwal Smaków Food Trucków w Chojnicach!

Food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe już 7 i 8 kwietnia na boisku Centrum Park przy ul. Wagnera. Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczne powitanie wiosny.

Organizatorzy zaprosili ponad 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata.   |  fot. (nad.)

Celem festiwalu jest promowanie idei slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, „na oczach” klienta. Slow food to również kultura celebrowania posiłków, jedzenia bez pośpiechu. Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz pierwszy zawita do Chojnic.

Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w rozpoczęciu sezonu food truckowego w Chojnicach.

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.: Akademia Gier Planszowych – gry, konkursy, porady dla dzieci i dorosłych,

strefa dla dzieci
strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy
zawody kulinarne z nagrodami
gra terenowa z nagrodami
strefa baniek mydlanych
oraz wiele więcej

Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”. Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz zadaszenie na wypadek niepogody, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności I edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Chojnicach. Już teraz planujcie smaczne powitanie wiosny z food truckami.

Data: 7-8 kwietnia 2018
Godziny: sobota 12:00-21:00 i niedziela 12:00-20:00
Miejsce: Boisko przy ul. Wagnera
Wstęp bezpłatny.
Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/1474935055948129

Wkrótce więcej informacji oraz liczne konkursy z nagrodami.

(nad.) Partner: Browar Amber, Rebel


Zapisz

 1. 13 marca 2018  09:14   Gościła, ale organizator ...   anonim

  Gościła, ale organizator dał babola bo to już po raz pierwszy było http://www.chojnice.com/wiadomosci/teksty/I-Zlot-Foodtruckow-w-Chojnicach/19462

  1
  1
  Odpowiedz
 2. 13 marca 2018  08:32   Czy ta impreza nie gościła ...   żarłacz kulinarny

  Czy ta impreza nie gościła już bodajże w zeszłym roku przy Galerii "Brama Pomorza" ?

  3
  0
  Odpowiedz
 3. 12 marca 2018  13:55   Oby tylko Toy - Toye były, ...   smakosz

  Oby tylko Toy - Toye były, bo nieszczeście gotowe

  6
  2
  Odpowiedz
 4. 12 marca 2018  13:54   Z wielką przyjemnością ...   Martusia

  Z wielką przyjemnością wcisnę w siebie parówkę polaną sosikiem.

  4
  1
  Odpowiedz