Familijnie, przedświątecznie

Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych „Familia" hucznie a przede wszystkim radośnie zorganizowało przedświąteczne spotkanie.

Familia świętowala Boże Narodzenie.

Każde dziecko wracało z wczorajszego (15.12.) mikołajowego spotkania z uśmiechem na twarzy, pełne miłych wrażeń a i Mikołaj nie skąpił prezentów. Zanim jednak brodata postać pojawiła się na sali, nie brakło innych atrakcji. Benedykt Pułakowski, syn nestora chojnickich muzyków z werwą snuł barwne anegdoty, śpiewał i grał kolędy i kaszubskie melodie. Był też czas na tańce i konkursy.wspolne_zabawy.jpg Świątecznym zwyczajom też stało się zadość - wszyscy goście podzielili się opłatkiem. No i wreszcie chwila najmilsza dla najmłodszych - spotkanie z Mikołajem. Gość z Laponii okazał się nie tylko szczodrym w rozdawaniu podarunków, ale był tez niezrównanym kompanem zabaw! A przed rodzinami zastępczymi prawdziwe święta.
- Ponownie chcemy przyjąć do swoich domów dzieci z Litwy - informuje prezes Familii, Grzegorz Wirkus. - Grupa 20 osobowa przyjedzie do nas 19 grudnia i będzie z nami do 3 stycznia.
(ro)

 

fotogaleria.jpgrelacjavideo.jpg

Zapisz