Evergreen walczy o finał

Chojnicki zespół założony w Dublinie w 2006, bierze udział w „Coke Live Fresh Noise 2010”. Dzięki głosom oddawanym przez Internautów, znalazł się w gronie 20 półfinalistów.

Evergreen w całej okazałości.   |  fot. (ro)

Spowodowało to, iż w kwietniu zespół mógł wziąć udział w jednym z czterech weekendowych warsztatów muzycznych. Prowadzone były w studiach muzycznych przez duet producencki PLAN B, który powstał powstał w 2002 roku, a w jego skład wchodzą Bartek Królik i Marek Piotrowski. Producenci znani są ze współpracy z SiStars, Natalią Kukulską, Miką Urbaniak, Tede, Numerem Raz, Sokołem & Pono, Łąki Łan i Agnieszką Chylińską. Współpracowali oni także z drugim „wykładowcą” warsztatów - O.S.T.R., znanym raperem, muzykiem i producentem. Ten absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, to najczęściej koncertujący wykonawca hiphopowy w Polsce.

W tej chwili trwa kolejne głosowanie, które ma wyłonić spośród półfinalistów 5 wykonawców, którzy 21 maja wystąpią na specjalnym koncercie w Warszawie. Głosować można, po zalogowaniu się, na stronie do 6 maja godziny 15.00.

(je)