Ekskluzywne inwestycje mieszkaniowe w Pruszczu Gdańskim

Pruszcz Gdański przeobraża się na naszych oczach z prowincjonalnego miasteczka – w ekskluzywną, tonącą w zieleni enklawę spragnionej wypoczynku klasy średniej.

Zamieszkaj w otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie Trójmiasta. Zaledwie 20 min od Gdańska.   |  fot. szymichowski.pl

Coraz częściej zdarza się bowiem, że osoby na co dzień pracujące w Trójmieście, jako miejsce zamieszkania świadomie wybierają jego obrzeża, lub okoliczne miasteczka. Wychodząc im naprzeciw firma deweloperska Szymichowski buduje w Pruszczu Gdańskim osiedla, które sprostać mają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Niedawno do użytku oddane zostało Osiedle Olszewskiego, teraz natomiast powstaje Pruszcz Park – który w zamyśle inwestora ma być zielonym rajem. 

O firmie Szymichowski – powiedzieć można jedno: zdecydowanie wyróżnia się na tle swej konkurencji. Tworzą ją doświadczeni specjaliści, których kwalifikacje potwierdzają dyplomy i uprawnienia. Kolejnym czynnikiem, który różnicuje PB Szymichowski od innych firm, jest fakt, że posiada on własny park sprzętowo-transportowy dzięki któremu podejmować może nawet największe inwestycje budowlane.

Osiedle Olszewskiego

Najlepszym przykładem wielkiej i zakończonej sukcesem inwestycji budowlanej PB Szymichowski – jest właśnie Osiedle Olszewskiego, zlokalizowane przy ulicy Zygmunta Wróblewskiego, w Pruszczu Gdańskim. Samo osiedle określane jest jako ekskluzywne. Składa się obecnie z czterech budynków, parkingu i terenów wspólnych między nimi. Wyposażone jest też we własny klub fitness, saunę i strefę relaksu.

 

Źródło: szymichowski.pl

Lokalizacja Pruszcz Parku

Obecnie PB Szymichowski buduje Pruszcz Park. W zamyśle będzie to osiedle równie eleganckie i elitarne, jak Olszewskiego. Pruszcz Park ma do tego tonąć w zieleni – jakby faktycznie wybudowany był w parku. W okolicy znajduje się infrastruktura usługowa, z której korzystać będą przyszli mieszkańcy. Obejmuje ona obiekty handlowe, usługowe i oświatowe. Dodatkowo miejsce to jest świetnie skomunikowane z centrum Gdańska, do którego dojazd zajmuje jedynie 15 minut. Ponadto przystanek autobusowy znajduje się minutę drogi piechotą od osiedla.

Udogodnienia i infrastruktura usługowa w Pruszcz Parku

Pruszcz Park oferować ma swoim mieszkańcom szereg udogodnień. Osiedle ma być komfortowym miejscem dla rodzin z dziećmi, więc na terenach wspólnych znajdować się mają dobrze wyposażone place zabaw, a w ostatnim bloku zlokalizowane będzie także przedszkole. Warto tu także nadmienić, że na parterze budynków, od strony ulicy mieścić się będą lokale usługowe takie, jak restauracje, czy sklepy.

 

W zamierzeniu dadzą one mieszkańcom możliwość swobodnego korzystania z różnorodnych usług, bezpośrednio w Pruszcz Parku, bez potrzeby oddalania się od domu. Ponadto każdy z budynków wyposażony będzie w halę garażową, która przystosowana będzie zarówno do samochodów z instalacją LPG, jak i do ładowania samochodów elektrycznych.

 

Źródło: szymichowski.pl

Niższe ceny za ogrzewanie w Pruszcz Parku

Deweloper obiecuje także, że budynki wykonane zostaną z wykorzystaniem materiałów, oraz technologii minimalizujących energochłonność, a co za tym idzie zapotrzebowanie na ciepło będzie mniejsze, co z kolei obniży koszty utrzymania lokalu.

Podsumowanie

Jak więc widzimy Pruszcz Park z całą pewnością będzie wymarzonym miejscem do zamieszkania. Jego atrakcyjność powodowana jest także przez fakt względnie niskich cen za mieszkanie. Metr kwadratowy kosztować tu będzie od 6 do 7,5 tysiąca złotych. PB Szymichowski oferuje ponadto specjalne zniżki wynoszące aż do 586 zł za m². Liczba zniżek jest ograniczona, więc warto już teraz zapoznać się z nimi bliżej.