Dwa mecze w weekend

Kibice Chojniczanki i Red Devils w ten weekend nie będą się nudzić. Obie drużyny zagrają w Chojnicach. Kibice Chojniczanki są już przyzwyczajeni do domowych meczów.

Red Devils po raz drugi zagra we własnej hali. W niedzielę do Chojnic przyjedzie Red Dragons Pniewy.   |  fot. (olo)

Bowiem w ostatnich tygodniach zespół grał przy Mickiewicza aż dziewięć razy pod rząd! Osiem z tych spotkań było ligowych o punkty, a jedno pucharowe. Jutro Chojniczankę czeka więc dziesiąty mecz z rzędu u siebie i teoretycznie najłatwiejszy, gdyż do Chojnic przyjedzie zdecydowanie najsłabsza drużyna tegorocznych rozgrywek Odra Opole. Goście w 11. dotychczasowych spotkań nie wygrali ani razu, cztery mecze remisując, a siedem przegrywając. Dla będącej w środku ligowej stawki Chojniczanki jest więc okazja na zdobycie trzech punktów. Początek spotkania w sobotę o godz. 18.00.

Tradycyjnie w niedzielę o godz. 18.00 drugi raz w tym sezonie we własnej hali zagra zespół Red Devils Chojnice. Na pewno Czerwone Diabły są podrażnione początkiem ligi – nie tak wyobrażali sobie start w rozgrywkach tego sezonu. W trzech meczach zespół z Chojnic zdobył jeden punkt i z pewnością w spotkaniu z Red Dragons Pniewy drużyna Jakuba Mączkowskiego zagra o pełną pulę. Goście mają identyczny początek sezonu – jeden remis i dwie porażki. W futsalu może się wydarzyć wszystko, więc emocji w tym spotkaniu raczej nie zabraknie.

Tekst i fot. (olo)

 1. 6 października 2019  20:46   Red devils   lala

  Pakuje zabawki przestańcie pić w Bazyli oddajcie stypendium na meble brak słów co się dzieje na parkiecie dwa rzuty wolne Nietrafione emeryt Sobański strzelił dwie bramki z wielkim trudem ale on już jest dziadek Jakub Trener Uczy dzieci w szkole grania w Piłki trenuj dzieciaków a nie profesjonalny klub tak zwane przez was pani prezes tym się zajmie w banku i po co dwóch asy stów trenerowi niech wróci Łukasz kosmit I jakiś Trener który ma pojęcie o piłce Za chwilę Witamy was w pierwszej lidze Leszno już czeka że dolicz sobie trzy punkty po dzisiejszym meczu widać że osiemnastoletni Zawodnicy wygrywają z bardzo doświadczona Drużyną a co robią Zawodnicy z byłego A Z Oesu to kpiny w co oni grają w rugby brak słów witaj pierwsza liga

  1
  0
 2. 4 października 2019  20:28   Po komentarzach widac ...   anonim

  Po komentarzach widac zainteresowanie jeeeeee

  3
  2
 3. 4 października 2019  17:04   Olo   niezawodny kibic

  Sędzia prawdopodobnie znowu okradnie Chojnczankę

  4
  0