Dwa kolejne transfery Chojniczanki

Przy ul. Mickiewicza wiosną zagrają Damian Piotrowski oraz Dawid Schulz. Damian Piotrowski trafił do Chojniczanki z Wisły Płock. Ma 31 lat, jest bocznym pomocnikiem.

Nowi zawodnicy Chojniczanki. Od lewej: Damian Piotrowski i Dawid Schulz.   |  fot. mkschojniczanka.pl

 - Dla klubu z Płocka zagrał w 41. meczach w których zdobył 10. bramek. Damian Piotrowski to zawodnik o uznanej marce na zapleczu ekstraklasy. W 1 lidze rozegrał 166 meczów i zdobył 27 bramek. Był zawodnikiem m.in. Chrobrego Głogów, Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, KS-u Polkowice i Zagłębia Lubin. Na swoim koncie ma także występy na boiskach Ekstraklasy. W sumie na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce zagrał w 10. Meczach – informuje Chojniczanka.

W Chojniczance zagra również 22 - letni chojniczanin Dawid Schulz, który ostatnio grał w Gwieździe Karsin. Zawodnik trenował z pierwszoligowcem od samego początku przygotowań, był również na obozie.

Przypominamy, że dzisiejszy mecz z Rakowem Częstochowa został odwołany, a Chojniczanka ma w planach jutro dwa sparingi na Modraku – o 10.00 z KP Starogard Gdański (III liga), a o 12.00 z Gryfem Wejherowo (II liga).

(olo), fot. mkschojniczanka.pl

Zapisz