Domki letniskowe od producenta

W dzisiejszym cyklu, mam przyjemność przeprowadzić wywiad z dyrektorem Eko Architektury, Panem Przemysławem Balcewiczem.

To idealny domek na działkę lub służący jako domek całoroczny letniskowy.   |  fot. nad.

- Dzień dobry Panie Dyrektorze. Może na początek opowie Pan coś na temat swojej firmy, żebyśmy mogli zaznajomić się z tematem.

- Dzień dobry Panu. Jak Pan już wspomniał jestem dyrektorem firmy Eko Architektura, która na co dzień zajmuje się projektowaniem oraz produkcją oraz sprzedażą drewnianych domków ogrodowych. Ale nie są to jedyne elementy w naszej ofercie. Naszym klientom proponujemy szeroki wybór altan ogrodowych, domków letniskowych, saun, garaże oraz wiaty a także całoroczne domki z izolacja i niezbędne akcesoria.

- To naprawdę imponujące zbudować drewniane imperium z tak szeroką ofertą. Może zdradzi Pan dlaczego zajął się Pan produkcją elementów drewnianych. Co wyróżnia drewno na tle pozostałych materiałów?

- Drewno od zawsze mnie fascynowało. Elementy drewniane posiadają w sobie coś niezwykłego. Często napotkani ludzie zadają mi pytanie dlaczego drewniany dom jest zdrowy i ekologiczny. Otóż na to składa się wiele elementów takich jak: drewno to gwarancja zdrowego i kojącego środowiska. Podczas produkcji nie pozbawiamy drewna żywicy, a jak wiadomo żywica zawiera bardzo dużą ilość olejków eterycznych, które w pozytywny sposób oddziałują na funkcjonowanie dróg oddechowych i płuc. Drewno jest antyalergiczne i nie wywołuje reakcji alergicznych, dlatego też jest polecane dla ludzi z dużą ilością różnych alergii. Kolor jaki posiada naturalne drewno jest niezwykle kojące i wykazuje działanie uspakajające na system nerwowy i stan psychiczny człowieka.

- Wszystkie te składowe to klucz do stworzenia idealnych warunków sprzyjających pełnowartościowemu wypoczynkowi. Drewno zachowuje naturalną wilgotność powietrza. Drewniane domki ogrodowe utrzymują w naturalny sposób bilans wilgoci wewnątrz pomieszczeń. Jeśli dochodzi do sytuacji gdzie wewnątrz domku gromadzi się zbyt duża wilgotność, ściany zbudowane z drewna pochłaniają ją. W momencie zbytniego osuszenia powietrza, drewno oddaje wilgoć z powrotem. Niezwykłe właściwości drewna związane z utrzymaniem optymalnej wilgotności powietrza dają dużą przewagę drewna nad budynkami murowanymi czy betonowymi.

- Drewno zapewnia elektrostatyczność. W naszych drewnianych domkach ogrodowych nie unosi się zbędny i często szkodliwy kurz. W pomieszczeniu drewnianym nie dochodzi do gromadzenia się energii elektrostatycznej, co skutkuje tym, że cząsteczki kurzu nie unoszą się w powietrzu. Jak powszechnie wiadomo kurz jest jedną z najczęstszych przyczyn wywołujących alergię, dlatego ludziom chorujących na astmę zaleca się mieszkanie w drewnianych domkach. Na koniec jeden z ważniejszych argumentów, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Drewno jest ekologiczne. W obecnych czasach co raz więcej osób skupia się na kwestiach ekologiczności i życiu w zgodzie z naturą.

- Drewno to natura. Dla wielu ludzi ważne są kwestie również związane ze sprawami energetycznymi i ogrzewaniem czy też ochładzaniem budynku. W energetycznym pojęciu drewniane domki są "zielone" ponieważ wykorzystuje się tutaj odnawialny surowiec przeznaczony do budownictwa, w procesie obróbki surowca wykorzystuje się dużo mniej nakładów energetycznych, wewnętrzne ściany drewnianych budynków nie potrzebują już dodatkowych wykończeń, zużywa się dużo mniej elementów metalowych, ocieplone drewniane konstrukcje sumarycznie zużywają dużo mniej energii.

- To niezwykłe, że zwyczajny kawałek drewna daje tyle możliwości. Przyznam się, że sama zawsze marzyłam o zamieszkaniu w drewnianym domu z kominkiem. To daje poczucie bezpieczeństwa i takiego ciepłego klimatu. No dobrze, Panie Dyrektorze proszę mi opowiedzieć co wyróżnia Pana firmę na tle konkurencji.

- Jest wiele czynników, które moim zdaniem wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Przede wszystkim nasi pracownicy wciąż śledzą tendencje rynkowe związane z cenami, dlatego też mamy możliwość zaproponować naszym klientom możliwie najniższą cenę za niezwykle dobry jakościowo produkt. Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, że czegoś nie spostrzeżemy i klient znajdzie lepszą cenowo ofertę wystarczy przesłać nam link a my dotrzymamy nasze obietnice.

- w naszej firmie zestawy typu premium są standardem naszej oferty. Często w zestawie są dostępne niezwykle przystępnie cenowo pakiety obejmujące wiele elementów.

- możemy zapewnić klientowi krótki czas produkcji zamówienia. Standardowa oferta domków ogrodowych nasza firma produkuje w czasie 2-3 tygodni od momentu otrzymania zamówienia. W przypadku zamówień indywidualnych czas ulega wydłużeniu o czym jest informowany klient na etapie projektu.

- oferujemy również naszym klientom możliwość zamawiania indywidualnych projektów. Nasi projektanci i graficy chętnie pomogą w stworzeniu idealnego projektu a pracownicy produkcji chętnie zajmą się wykonaniem zleconego projektu.Jak widać drewno daje ogromne możliwości a Eko Architektura stara się dać klientowi produkt, z którego będzie w 100% zadowolony.

- Dziękuję Panu za rozmowę i życzę dalszych sukcesów związanych z rozwojem firmy.

- Dziękuję, mam nadzieję, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

(mat. partnera)


Zapisz

 1. 23 maja 2019  12:47   Pytanie (1)   Kaziu

  Ile za taki domek jak na zdjęciu?

  12
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 24 maja 2019  08:55   domek   Rafał

   musisz poszukać na ich stronie. Z tego co widzę ceny zaczynają się od kilku tysięcy. W sumie nawet ciekawe te domki. Może warto pomyśleć nad takim.

   6
   0