Do trzech razy sztuka

Sprawdziło się to przynajmniej w przypadku przetargu na budowę dużego budynku edukacyjnego przy ul Świętopełka, który będzie wsparciem szkolnictwa zawodowego w powiecie chojnickim.

O wynikach trzeciego przetargu poinformował wicestarosta Marek Szczepański.   |  fot. (olo)

Za trzecim razem udało się rozstrzygnąć przetarg na budowę obiektu edukacyjnego w sąsiedztwie II LO w Chojnicach przy ul. Świętopełka. Najlepszą ofertę złożyła firma Apollo z Kościerzyny, dobrze znana już w Chojnicach i regionie.

Ta firma zajmowała się m.in. termomodernizacją starostwa czy remontem Eksperymentarium. Zwycięska firma zaproponowała za to zadanie 11,1 mln zł. Oferta firmy Marbruk była o ponad 100 tys. zł droższa.

Za to zagospodarowaniem terenu przy nowej inwestycji zajmie się charzykowski Marbruk, który złożył na to zadanie ofertę tańszą o 2 tys. zł. Marbruk zaproponował 568 tys. zł, a firma Apollo 570 tys. zł. Prace mają potrwać do końca roku.  Powiat otrzymał na to zadanie 85 proc. dofinansowania.

To nie jedyne „szkolne” i „edukacyjne” inwestycje powiatu. Więcej w materiale wideo.

Tekst i fot. (olo)

Zapisz

 1. 12 stycznia 2018  09:18   jaja   rambo

  różnica w kosztach jest taka że ci z kościerzyny zrobią to drożej o 0,09 % różnica jest też taka, że Marbruk jest z miejsca i kasa zostanie w powiecie. gdzie ten szczepański pracuje w kościerzynie czy chojnicach ?

  6
  1
  Odpowiedz
 2. 12 stycznia 2018  00:21   Loczek Szczepański lansowany! (2)   mieszkanka Chojnic

  Pan wicestarosta Loczek Szczepański jest przez chojnice.com lansowany przy każdej okazji. Już powoli zaczynam mieć dosyć tego lokowanego trefnisia, który zaniedługo będzie mi wyskakiwał prawdopodobnie z lodówki. Co za żenada...

  11
  2
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 12 stycznia 2018  09:23   Ty bożal się boże ...   Frania

   Ty bożal się boże mieszkanko, lansować to można d...pę na wybiegu modowym

   2
   5
  • 12 stycznia 2018  09:21   lansowany? przeszukałem ...   anonim

   lansowany? przeszukałem artykuły z kilku miesięcy i jakoś nie natrafiłem poza jednym na więcej, bardzo to skromnie, a ta wyrwała się jak Filip z konopi, oj marna to prowokacja z twojej strony

   1
   6
 3. 11 stycznia 2018  19:39   Jakość   Zeus

  "Jakość" prac tej firmy można zobaczyć w ZSP 1 i w właśnie remontowanych w czasie roku szkolnego Warsztatach CKP. Tanio czyli ........

  11
  1
  Odpowiedz