Dla kogo Dokonania Roku za 2018 rok?

Organizatorzy mają swoją typy, analizują co wydarzyło się w zeszłym roku w powiecie chojnickim, ale jak mówi Roman Guzelak z Promocji Regionu Chojnickiego, mile widziane są podpowiedzi ze strony mieszkańców, by nikogo i niczego ważnego nie pominąć.

Podsumowanie 2018 roku w powiecie chojnickim zaplanowano na 1 marca.   |  fot. arch.

Za nami 2018 rok. Najważniejsze inwestycje i wydarzenia czy największe sukcesy mieszkańców w różnych dziedzinach chce podsumować – jak co roku – Promocja Regionu Chojnickiego. Stanie się to na corocznej gali Dokonania Roku. W tym roku zaplanowano tę uroczystość na 1 marca w Chojnickim Centrum Kultury.

Natomiast do 20 stycznia można zgłaszać kandydatów do wyróżnienia statuetką Dokonania Roku. Można to zrobić osobiście, ale także poprzez e-mail do Promocji Regionu Chojnickiego. Osoby, bądź też wydarzenia można zgłaszać w kilku kategoriach: sport, impreza, kultura, nauka i edukacja, inicjatywa społeczna. Wyróżnione zostaną również osoby w kategoriach gospodarka, filantrop, osobowość.

- Dobrze byłoby, aby takie zgłoszenia, które trafią do kapituły, były wraz z uzasadnieniem – mówi Roman Guzelak z Promocji Regionu Chojnickiego. - Zależy nam przede wszystkim na tym, by nikogo, kto wykazał się fajną inicjatywą społeczną, nie pominąć.

Dla ułatwienia podajemy namiary do Promocji Regionu Chojnickiego: ul. Stary Rynek 4 Chojnice, tel. 52 397-05-97, e-mail: promocja@chojnice.pl.

(olo)

 1. 10 stycznia 2019  20:14   Niech sobie w d.. wsadza te ...   Kosmit

  Niech sobie w d.. wsadza te statuetki

  4
  1
 2. 10 stycznia 2019  09:12   Ja bym dał nagrodę Panią ...   Kamil

  Ja bym dał nagrodę Panią sprzątającym z chojnickiej 8 które sprzeciwiły się powyborczym pytaniom burmistrza o wynajęcie firm sprzątających w ich miejsce. Wybór motywuje tym, że trzeba mieć cojones żeby sprzeciwić się chojnickiej kaście! :)

  13
  0
 3. 10 stycznia 2019  08:05   Prawdziwek (1)   Prawdziwek

  Od lat pomijacie tych, którzy są politycznie niepoprawni. Doceniacie tylko tych, którzy są po waszej linii. Kiedy zaczniecie traktować chojniczan równo i bez względu na poglądy. Z latami wręcz coraz ciężej na to patrzeć, jak na rzeczywiście ważne osoby dla chojnickiej kultury i nauki spuszczacie kurtynę milczenia. Nie rozumiecie, że z takim podejściem ta nagroda ma zerowy prestiż. Gdyby Nobla dawali tylko komunie, albo tylko liberałom, to nie mieliby komu go przyznawać. Miesza się Wam w głowie polityka z uczciwą oceną wkładu ludzi na rzecz Chojnic. Sami sobie przysparzacie tym wrogów, od lat odznaczając i honorując tylko swoich, bo macie władzę.

  15
  1
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 12 stycznia 2019  13:21   Tom   Ton

   Dokladnie sami z siebie robia gwiazdy,tak naprawde robiac z siebie blaznow :D To slabi ludzie.Pojedynczo nic nie znacza ,w grupie ida na calosc.Korupcja,nepotyzm,ukladziki to najwieksze klejnoty w ich koronie :D Ale niech maja ,cieszmy sie ich szczesciem ,niech sie nazra do syta, predzej czy pozniej beda zygac... :D

   1
   1