Diabły zgasiły Gwiazdę

Po dwóch wyjazdowych porażkach piłkarze Red Devils pokonali w Rudzie Śląskiej Gwiazdę 3:1. W kolejnym meczu (8 listopada) Diabły u siebie podejmą Rekord Bielsko - Biała.

Po przerwie trzecie trafienie zanotował Vitaliy Kolesnik.   |  fot. arch.

GWIAZDA – RED DEVILS 1:3 (0:2)

Bramki: Kidanow (30) - Sobański (16), Ivanov (19), Kolesnik (27)

RD: Burglin, Bondarenko - Ivanov, Sobański, Kharchenko, Sundeev, Laskowski, Kolesnik, Kriezel, Kaźmierczak .

Do przerwy Diabły prowadziły w Rudzie Śląskiej 2:0. Pierwszą bramkę zdobył po szybkiej kontrze Łukasz Sobański. Jednak przepięknej urody bramkę zanotował chwilę później Vadym Ivanov, który uderzył z dystansu w samo okno bramki gospodarzy.

Po przerwie trzecie trafienie zanotował Vitaliy Kolesnik. Gospodarze tylko raz pokonali Jacka Burglina.

Wyniki pozostałych spotkań: Clearex Chorzów – AZS UŚ Katowice 5:2, Red Dragons Pniewy – Wisła Kraków 4:2, Rekord Bielsko-Biała – AZS UG Gdańsk 7:3, Chrobry Głogów – Jasna Gliwice 3:3. W poniedziałek grają: Pogoń Szczecin – Gatta Zduńska Wola.