Decoupage na Dniach Chojnic

Decoupage to bardzo stara technika zdobienia przedmiotów, która od kilku lat staje się bardzo modna. To wspaniała i niezwykła sztuka zdobienia przedmiotów. Przywędrowała z do Europy z Chin i zadomowiła się swego czasu we Włoszech a później we Francji.

Obecnie decoupage stał się szalenie modny a jego możliwości są praktycznie nieograniczone.   |  fot. nadesłane

Technika ta była bardzo popularna na dworze Ludwika XV.  Do zdobienia używano kopii a nawet oryginałów obrazów ówczesnych malarzy! Aktualnie do zdobienia używa się serwetek, papieru ryżowego oraz specjalnych papierów. Od kilku lat swoje dobre lata ta sztuka zdobienia przeżywa w Polsce.

Prezenciarnia Studia DUO z Gniezna poleca wyjątkowe upominki – oryginalne i unikatowe. Proponujemy przedmioty zdobione ręcznie na wyjątkowe okazje takie jak: uroczystości weselne, rocznice, imieniny, urodziny a także na wszelkie uroczystości firmowe. Jeżeli nasze wyroby będą stanowiły element wystroju państwa domu to będziemy z tego dumni!

1

 Nasza propozycja skierowana jest do osób, które lubią niesztampowe prezenty. Szkatułki, książki w formie drewnianych pudełek, chusteczniki, herbaciarki dzięki artystycznemu podejściu wykonane są w niepowtarzalnej formie i treści. Dzięki połączeniu techniki malarskiej z techniką zdobienia decoupage  nasz prezent staje się jedyny w swoim rodzaju.

Nasza oferta skierowana jest do osób romantycznych i wrażliwych na piękno oraz lubiących niebanalne przedmioty użytkowe. Zapraszamy na nasze stoisko firmowe „Prezenciarnia Studia DUO” na Jarmarku Świętojańskim w Chojnicach.

L. Ch.

2