Daj się zapamiętać - upominki reklamowe dla klientów

Grudzień to najpiękniejszy, ale też najtrudniejszy okres w roku! To właśnie w tym miesiącu większość osób dopada świąteczna gorączka, z którą trzeba się uporać.

Najlepszy prezent – nie tylko od święta zadowoli każdego!   |  fot. nad.

Ważnym jej elementem jest poszukiwanie prezentów - nie tylko na święta, ponieważ później pojawia się szereg innych okazji. Przygotowaliśmy kilka propozycji prezentów, które można wręczyć klientom i pracownikom.

Kubek z logo dla każdego

Kubek to jeden z najpopularniejszych prezentów świątecznych, a także doskonały nośnik logo. Niestety wiele osób może mieć już przesyt kubków. W końcu dostaje je każdego roku - w dodatku zdarza się, że od kilku osób. W takiej sytuacji można mieć już dość kubków i taki prezent przestaje cieszyć. Jednak jest doskonała alternatywa dla tego podarunku. Mowa o kubku termicznym, który świetnie sprawdzi się w mroźne dni, ale nie tylko. Tego typu podarunki nie są jeszcze popularne, więc na pewno sprawimy naszym pracownikom i klientom ogromną radość. Świetnie sprawdzi się do przenoszenia aromatycznej kawy, a dzięki wzbudzi pozytywne skojarzenia. To chyba dobry pomysł, żeby kojarzyć się klientom z ciepłym i smacznym napojem.

Unikatowy lunchbox

Lunchbox to kolejny przedmiot, który ułatwia przenoszenie różnych potraw. Taki posiłek może być świetnym pomysłem na prezent i ucieszy niejedną osobę. Warto jednak wybrać produkt, który będzie stylowy i elegancki, a sprawi jeszcze większą radość. W końcu takim pojemniku jedzenie będzie jeszcze lepiej się prezentować i doskonale smakować. Idealnym wyborem może być lunchbox z bambusową pokrywką. Jest on nie tylko bardzo praktyczny, ale też ekologiczny. W dodatku na takim podarunku logo firmy będzie doskonale wyglądać.

Przydatny powerbank

Smartfony mają wiele przydatnych funkcji. Niestety mają jedną ogromną wadę, która może utrudniać korzystanie z nich. Jest nią bardzo słaba bateria. Wiele osób chociaż raz miała sytuację, gdy telefon rozładował się w najmniej odpowiednim momencie. Takim niedogodnością z pewnością zaradzi powerbank taki jaki można znaleźć na https://www.tampogadzet.pl/c/elektronika. Dlatego będzie to doskonały prezent dla każdej osoby.

Warto postawić na stylowy model, np. wykonany z bambusa. Taki egzemplarz każdy będzie chętniej nosił przy sobie. W końcu będzie się świetnie prezentował i może być ciekawą ozdobą. W dodatku ma kilka wejść, więc można go dopasować do wielu telefonów. W efekcie smartfon będzie zawsze naładowany, a nasza firma będzie się kojarzyć z bezpieczeństwem i niezawodnością. To sprawia, że taki powerbank jest doskonałym pomysłem na prezent.

(materiał partnera)

Zapisz