Cudu nie było, a za to "tradycyjna" przegrana" ...

W sobotnie popołudnie Olimpia Grudziądz zmierzyła się z Chojniczanką, która gra na razie najsłabiej w pierwszoligowej stawce. Drużyna wpadła w głęboki kryzys. Nie pomogła nawet zmiana na trenerskiej ławce. A na zwycięstwo kibice czekali od końca września.

Jedyną bramkę dla Chojniczanki, nie licząc samobójczej zdobył Mateusz Kuzimski.   |  fot. ilustracyjne

Zanim doszło do dzisiejszego pojedynku, to już wcześniej o meczu Chojniczanki z Olimpią było głośno w całej Polsce głównie ze względu na kibiców z Chojnic. "Jak z Olimpią nie wygracie, to po meczu wp… macie" – baner o takiej treści sympatycy Chojniczanki zawiesili na jednej z bram prowadzącej na stadion przy ulicy Mickiewicza.

Sytuacja w Chojnicach zrobiła się bardzo nerwowa, bo drużyna zajmuje ostatnie ligowe miejsce. Przed dzisiejszym spotkaniem do bezpiecznej strefy traciła cztery punkty. Jednak wygrana z Olimpią pozwoliłaby złapać kontakt z pozostałymi drużynami. Tak się jednak nie stało i zawodnicy, działacze jak i kibice po raz kolejny musieli pogodzić się z porażką.   

CHOJNICZANKA - OLIMPIA 1:3 (1:1)

Chojniczanka: Janukiewicz - Podgórski, Bartosiak (46. Sacharuk), Michalski, Papikian (69. Żukowski), Wolski, Obrocnik (77. Conejo), Paprzycki, Kuzimski - Surdykowski.

Bramki: 0:1 - Podgórski 17 (sam), 1:1 - Kuzimski 42, 1:2 - Augusto 58, 1:3 - Augusto 78

Kartki:   87. Podgórski (CHO) – 63. Ziętarski (OLG)

W pierwszych minutach spotkania nieco lepiej zaprezentowali się zawodnicy Chojniczanki, ale to goście wyszli w 17 minucie na prowadzenie po samobójczym trafieniu Jacka Podgórskiego, który niefortunnie skierował piłkę do własnej siatki. Bramka ta zmobilizowała przyjezdnych do ofensywnej gry, co sprawiło iż byli częściej w posiadaniu piłki, przez co stworzyli kilka groźnych sytuacji strzeleckich. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze ponownie częściej byli przy piłce i tym razem trafili do właściwej bramki. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola zamienił w 42 minucie Mateusz Kuzimski. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Po przerwie Olimpia zdecydowaniej zagrała w ataku, co przełożyło się na kolejne gole. Chojniczanka nie ustrzegła się błędów, co też skrzętnie wykorzystali goście. Na przerwanie passy bez wygranej trzeba zaczekać na ostatnim miejscu w tabeli do przyszłego roku.

(red.)

Zapisz

  1. 2 grudnia 2019  22:04   emeryt (1)   kibic2/B

    Surdykowski mniej honor i sam odejdz .Jesteś pośmiewiskiem wśród kibiców.Daj sobie spokój z piłką,bo żadnej ligi się nie nadajesz

    11
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
  2. 2 grudnia 2019  16:54   A w klubie wszystko ok ...   anonim

    A w klubie wszystko ok mikołaje chojnusie itp

    6
    0
    Odpowiedz
  3. 2 grudnia 2019  15:33   Trener bez zwycięstwa   Wiatrak

    Trener z czterema porażkami na koncie, z zerowym dorobkiem punktowym zapowiada wietrzenie szatni. Wietrzyć to on sobie może, swoje … . Przewietrzenia wymaga zarząd, który doprowadził do takiej nędzy.

    13
    0
    Odpowiedz
  4. 2 grudnia 2019  13:53   Chojniczanka to pewniaczek na ...   anonim

    Chojniczanka to pewniaczek na kuponie. Za każdym razem elegansio wchodzi. Dzięki

    8
    0
    Odpowiedz
  5. 2 grudnia 2019  00:25   aaa (2)   anonim

    Z drużyną jest się na dobra i na złe nie wtedy kiedy ociera się o walkę w awans do ekstraklasy lub gdy gra z Legią lub Wisłą w 1/4 lub 1/8 finału pucharu Polski i stadion jest pełen a gdy przychodzi taka sytuacja jak teraz gdy jest Chojniczanka czerwoną latarnią ligi to nie ma już takiej frekwencji na trybunach byłem wczoraj na meczu i zgadzam się z tym że zagrali słabo ale te komentarze które lecą z trybun....pożal się boże. W związku z tym apel do buraków którzy kibicują Chojniczance tylko wtedy kiedy jest dobrze a przede wszystkim medialnie... nie przychodźcie na mecze ligowe chociaż pewnie i tak przyjdziecie i nawet zabraknie dla was biletów jak okaże się że na wiosnę utrzymanie będzie realne... nie przychodźcie wtedy na stadion zostańcie w domu na losowanie lotto albo na m jak miłość

    3
    22
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
    • 2 grudnia 2019  12:17   Ja jestem na dobre i na złe, ...   anonim

      Ja jestem na dobre i na złe, ale od dwóch lat nie utożsamiam się z polityką transferową zarządu i nie zamierzam przychodzić na stadion, kupować biletu i dokładać się w ten sposób do pensji np. Surdykowskiego (ktoś wcześniej pisał w komencie, jakie kokosy on zarabia)!!! Jeżeli zarząd od dwóch lat ściąga kopaczy a nie piłkarzy, to nie dziwię się reakcji trybun. Każdy ma prawo do krytyki, a zwłaszcza piłkarze i klub, którzy utrzymują się m.in. z wpływów z biletów.

      9
      0
    • 2 grudnia 2019  06:36   Iść zapłacić marznąć ...   anonim

      Iść zapłacić marznąć ziewac

      5
      0
  6. 1 grudnia 2019  22:39   Krótka analiza zespołu (2)   Fan zespołu z 50 letnim stażem

    A ja drodzy kibice proponuję zabawę,poprzez którą pomożemy trenerowi Smółce oczyścić tą ekipę,która po Polsce wędruje autokarem z napisem"CHLUBA GRODU TURA".To są jakieś kpiny,że do tej pory nikt z osób związanych z klubem,z władz miasta i sponsorów nie wpadł na to,aby ten napis usunąć,bo to jest potwarz dla wiernych kibiców i mieszkańców miasta.Wymienię nazwiska zawodników,którym należałoby już podziękować,a Wam proponuję,abyście się zgodzili ze mną lub nie.Oczywiście może to być moja subiektywna ocena,ale jak każdy kibic mam prawo do takiej oceny. Proponuję do"odstrzału"przede wszystkim SURDYKOWSKIEGO i MIKOŁAJCZAKA/co to za napastnicy,którzy w rundzie zdobyli po 1 lub 2 bramki,a w dodatku to są kpiny,że z Mikołajczakiem niedawno przedłużono kontrakt o kolejne 3 lata!!!Kto go tak popiera???/,SYLWESTRZAK,ŻITKO,WOŁĄKIEWICZ,MUDRA,ZAWISTOWSKI,SACHARUK,OBROCNIK,DROZDOWICZ. Z całego zespołu warto zostawić:KUZIMSKIEGO,PAPIKYANA,WOLSKIEGO,PAPRZYCKIEGO,CONEJO,PRZYBECKIEGO,MICHALSKIEGO,PIETRUSZKĘ,WITANA,i ewentualnie JANUKIEWICZA oraz paru młodych chłopaków. Całe zło w tym zespole rozpoczęło się w momencie,gdy zaczęto głośno mówić o ekstraklasie wśród całego towarzystwa związanego z klubem.Niewielkiej mieścinie,która nie ma strategicznego sponsora,porządnego stadionu,zaplecza marzyła się ekstraklasa.Pokażcie jakiś zespół grający w ekstraklasie pochodzący z tak małej mieściny,dysponujący niskim budżetem,ale o wielkich ambicjach.Kluby bogatsze wchodziły do ekstraklasy i po roku spadały/np.Miedż,Podbeskidzie,Termalika,Bełchatów,Termalika,Sandecja/.Chojniczanka grając w Pucharach Polski z drużynami ekstraklasowymi nie odniosła żadnego zwycięstwa/Legia,Wisła,Raków/i to przykład co mogłoby się dziać,gdyby zespół przegrywał wszyskie mecze np.u siebie jak to ma miejsce obecnie.Wyobrażam sobie jaka byłaby reakcja kibiców.Cieszmy się i bądżmy dumni,że Chojniczanka gra w I lidze/jeszcze/,bo możemy się doczekać kaskadowego spadku drużyny jak to miało i ma miejsce w innych zespołach.Szanujmy naszych sponsorów,bo gdy oni odejdą widząc jak drużyna się stacza,to będzie koniec przyzwoitej piłki w Chojnicach.A gdzie są zespoły z takich miast jak np.Koszalin,Słupsk,Piła,Gorzów,Bydgoszcz,Włocławek,gdzie sponsorów powinno być więcej? Kaiążkę warto napisać o tej drużynie z małego miasteczka,o wielkich ambicjach,które nigdy się nie spełnią,bo po prostu nie ma aktualnie takich możliwości.Komuś się w głowach poprzewracano,bo zwalniano trenerów i zawodników,którzy lepiej grali i osiągali dobre wyniki na tym szczeblu rozgrywek,a teraz w wielu zespołach osiągają lepsze wyniki niż w Chojnicach.A co Wy o tym sądzicie?

    12
    5
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
    • 2 grudnia 2019  19:52   dokładnie   kibic2/B

      Ja jedynie bym Conejo zamienił z Drozdowiczem ps.As Surdykowski w tym sezonie ma czyste konto bramkowe,ale może zostać jako wolontariusz do podawania piłek z za bramki.Mikołajczak 1 bramka strzelona,może przejść do rezerw.I tym sposobem klub zaoszczędzi na tych zawodnikach 33.000 zl

      4
      0
    • 1 grudnia 2019  23:49   No to moje typy. Tak na ...   Huk Nollis

      No to moje typy. Tak na gorąco więc może niektórych pominę. OUT - Surdykowski, Mikołajczak, Sylwestrzak, Zawistowski, Wołąkiewicz, Drozdowicz, Janukiewicz, Michalski, Obrocnik, Żitko, ZOSTAJĄ - Kuzimski, Witan, Podgórski, Papikjan, Mudra, Wachowiak. ZNAK ZAPYTANIA - Paprzycki, Sacharuk, Przybecki, Pietruszka, Wolski, Bartosik Jako, że było na gorąco to może kogoś pominąłem.

      9
      2
  7. 1 grudnia 2019  20:08   hahaha (1)   anonim

    no i kogo to?

    9
    2
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
    • 1 grudnia 2019  23:57   xxx   anonim

      A może mnie dobrze napisane nie zgadzam się odnośnie Mikołaja.... A Ty to kto???

      0
      8
  8. 1 grudnia 2019  18:22   Wróbel   anonim

    Wróbel największe zło..Czesi zajechali piłkarzy..A Jarek dalej chwali Czechów??

    12
    2
    Odpowiedz
  9. 1 grudnia 2019  17:31   Miałeś chamie złoty róg ...   anonim

    Miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno sznur

    20
    2
    Odpowiedz
  10. 1 grudnia 2019  14:08   W lll lidze zawsze z moja ... (1)   anonim

    W lll lidze zawsze z moja drużyna MKS

    13
    3
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
  11. 1 grudnia 2019  10:52   Porządek z braćmi i ich kompanami   Lala

    Nauczyciele do szkół a nie na boiska i hale wielcy trenerzy ciekawe jak kursy zdali chyba z butelka bracia Szank i ich załogi po meczach siedzą w knajpach i dają przykład młodzieży Wszystkich precz i nowych ludzi do pracy A działacze RD tez do wymiany

    25
    9
    Odpowiedz
  12. 1 grudnia 2019  10:49   Moi drodzy te kilka lat w l ...   anonim

    Moi drodzy te kilka lat w l lidze mocno nas przekonały ze Chojnice to potega futbolowa no coż mimo tylu lat I liga to nasze mistrzostwo w Il bedzie nam lepiej. Dziekuje za te lata dumy teraz też bedzie ok oby tylko spadek nie był niżej :)

    21
    1
    Odpowiedz
  13. 1 grudnia 2019  10:11   Kolejna porazka   Jarek

    Dla klubu z Chojnic jak narazie nie ma przyszłości w 1 lidze i zaden dobry tu trener nie pomoze - dopuki grają w nim dziadki przed emeryturą. Jakby to powiedzieć klub z Chojnic to jest główna siedziba z wszystkich ekstraklasowych i 1 ligowych klubów gdzie zbierają sie dziadki przed emeryturą

    35
    1
    Odpowiedz
  14. 1 grudnia 2019  08:38   Lenie bracia tylko kasa   Bubu

    Tam gdzie Leszek Szank i Marek Szank to drużyny z butelka i kto ma grać butelka bracia Szank grajcie na modraku bo szkoda na was kasy byście pokazali jak robicie coś społecznie a nie za kase

    21
    9
    Odpowiedz
  15. 1 grudnia 2019  08:36   12 zawodnik Olimpi   kibic2/B

    Patrząc na "grę "asa Surdykowskiego miałem wrażenie,że gra on w drużynie Olimpii .Tracił piłki na ich korzyść ,nie strzelał na ich bramkę ,główkował w przeciwnym kierunku.Nie pomagał naszym zawodnikom w grze .Po co nam taki as ,który jest kulą u nogi w drużynie

    30
    1
    Odpowiedz
  16. 1 grudnia 2019  08:19   A teraz pan Smółka wyjedzie ...   Klaudia

    A teraz pan Smółka wyjedzie do domu na Święta Bożonarodzeniowe i już ...nie wróci do Chojnic. Z takimi pajacami jak ci z Mickiewicza to nic nie osiągnie i nie będzie sobie psuł nazwiska.

    32
    1
    Odpowiedz
  17. 1 grudnia 2019  08:16   Hej piłkarzyki !!! Wszyscy ...   Wesoły Romek

    Hej piłkarzyki !!! Wszyscy na was "wieszają psy" a ja was chwalę :-))) Jestem z was dumny ! Kasa dla mnie coraz bliżej - jestem na półmetku :) Dzięki wielkie za waszą "grę" !!!

    11
    14
    Odpowiedz
  18. 1 grudnia 2019  01:05   Panie Smółka - po co Pan ...   anonim

    Panie Smółka - po co Pan daje grać takim asom jak Surdykowski czy Zawistowski? Nie trzeba być znawcą, żeby wiedzieć co oni grają... Podobnie było w zeszłym roku - Foszmańczyk, Deleu, Miazek, Pohypczuk - przed sezonem mówiłem, że to będzie klapa, przypominałem słowa Grzesia Skwary, posuwałem kandydatury W. Muzyka i J. Letniewskiego.... I co? I nic....Znafcy postanowili zatrudnić takich specóf jak M. Zitko wskazując, że dobrą atmosferę w szatni zrobi (gość grzał ławkę ligę niżej) czy trenerów z IV ligi czeskiej. Ludzie - no ręce opadają...

    24
    1
    Odpowiedz
  19. 30 listopada 2019  22:10   Cała prawda   Dyzio

    Słowa Pana trenera na konferencji prasowej po meczu bardzo trafne. Ma beznadziejną drużynę. Zero ambicji i umiejętności przykro na to patrzeć.

    34
    2
    Odpowiedz
  20. 30 listopada 2019  22:09   wystarczy obrocić tabele i ...   anonim

    wystarczy obrocić tabele i jesteśmy na pierwszym miejscu

    20
    3
    Odpowiedz
  21. 30 listopada 2019  22:09   wystarczy obrocić tabele i ...   anonim

    wystarczy obrocić tabele i jesteśmy na pierwszym miejscu

    14
    2
    Odpowiedz
  22. 30 listopada 2019  22:08   PANIE BURMISTRZU . ZAWSZE ...   anonim

    PANIE BURMISTRZU . ZAWSZE PANA BRONILEM PRZED HEJTEM NA PANA OSOBIE TO PRZEZ WZGLAD NA PANA ZASŁUGI DLA MIASTA. ALE TA DECYZJA O PODGRZEWANEJ MURAWIE JEST SKROMNIE MOWIAC BARDZO ZLA NAPRAW PAN JAKAS DROGE LEPJEJ ALBO PODRZEJ FONTANNE ALE NIE PODGRZEWAJ PAN TRAWY DLA BECWAŁOW

    22
    8
    Odpowiedz
  23. 30 listopada 2019  21:50   TEŻ CHOJNICZANIN   anonim

    Niewatpliwie potrzebna jest podgrzewana murawa lol........żart. Malo macie tu innych potrzeb w naszych Chojnicach!!

    21
    6
    Odpowiedz
  24. 30 listopada 2019  21:03   Dobrze jest   Optymista

    Mamy lidera w Chojnicach mamy lidera...

    22
    3
    Odpowiedz
  25. 30 listopada 2019  20:48   A ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha   A ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

    A ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

    18
    5
    Odpowiedz
  26. 30 listopada 2019  20:39   Chojniczanin (1)   GCH

    To co zrobił zarząd w ciągu ostatnich lat to niewątpliwie ogromny sukces. Budowali zespół, oraz pozyskiwali sponsorów aby piąć się liga po lidze na sam szczyt. Jesteśmy obecnie w drugiej klasie rozgrywkowej i powinniśmy być z tego dumni. Zastanawiam się tylko czy nie lepiej byłoby grać na poziomie 2/3 ligi. Ja jako kibic nie mam parcia na ekstraklasę. Polska piłka nie zachwyci na żadnym poziomie rozgrywek. Kibice 3 ligowych klubów którzy utożsamiają się ze swoim ukochanym zespołem będą się tak samo cieszyć. Koszta mniejsze, lokalni sponsorzy zadowoleni :) zejdźmy na ziemie i nie gońmy za ambicjami pojedyńczych osób.

    26
    9
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
    • 1 grudnia 2019  00:45   A był Cecherz i była gra o awans   Kiero

      Tak to jest jak się pod kimś dołki kopie Miał Cecherz tychże zawodników którzy dzisiaj podobno do niczego się nie nadają Ale jak zremisował mecz to zawodnicy podobno byli suoer tylko trener do niczego Wiec Bartoszek wraz z kilkoma takimi cwaniaczkami i mendami robił ferment bo on jak to weźmie to awans murowany bez stresu a nie jak za cecherza zdobywanie punktów po ciężkich meczach. On to przejedzie się po wszystkich i do tego jeszcze będą pięknie grali bo jak to z takimi zawodnikami zajmować dopiero 3 miejsce Wiec przyszedł swiniopas i zaliczył zjazd ze ledwo się utrzymali I tak oto po mądrych decyzjach z drużyny walczącej za cecherza o awans która pokonywała u siebie wszystkich zrobiono coś nieprawdopodobnego Zwolniono prawdziwego fachowca a zatrudniano po kolei cwaniaczków nieudaczników itd itp. Dodam tylko ze cecherza zwolniono po remisie zwycięstwie i remisie kiedy drużyna była na 4 miejscu z meczem zaległym i strata 5 punktów do lidera Gratulacje dla tych wszystkich którzy tak zadecydowali Powiem po prostu Jesteście wszyscy baranami !!!

      6
      2
  27. 30 listopada 2019  20:37   Chojniczanin   Gch

    To co zrobił zarząd w ciągu ostatnich lat to niewątpliwie ogromny sukces. Budowali zespół, oraz pozyskiwali sponsorów aby piąć się liga po lidze na sam szczyt. Jesteśmy obecnie w drugiej klasie rozgrywkowej i powinniśmy być z tego dumni. Zastanawiam się tylko czy nie lepiej byłoby grać na poziomie 2/3 ligi. Ja jako kibic nie mam parcia na ekstraklasę. Polska piłka nie zachwyci na żadnym poziomie rozgrywek. Kibice 3 ligowych klubów którzy utożsamiają się ze swoim ukochanym zespołem będą się tak samo cieszyć. Koszta mniejsze, lokalni sponsorzy zadowoleni :) zejdźmy na ziemie i nie gońmy za ambicjami pojedyńczych osób.

    18
    10
    Odpowiedz
  28. 30 listopada 2019  20:11   Jedno zastanawia...   Rysio

    Czemu mimo tak kiepskiej już długiej postawy zespołu.. miasto a zwłaszcza sponsorzy siedzą cicho... Wydajecie prawdopodobnie kilka mln złotych ,może warto pójść drogą niektórych zagranicznych bogatych klubów i za brak wyników poprostu wstrzymać wypłaty,może to będzie najlepsza motywacja..jak nie to wóz albo przewóz....i zacząc jak polonia warszawa widzew od okręgówki znowu ,bo drużyna ta nie jest już wizytówka miasta,jak ktoś ostatnio powiedział wysoko postawiony...a wręcz przeciwnie..kompromitacją.A tu jeszcze taki hurraoptymizm odnośnie podgrzewanej murawy..czym ta drużyna,z dużym prawdopodobieństwem niebawem 2 ligowa sobie na to zasłużyła.?Proszę wytłumaczcie mi..

    31
    9
    Odpowiedz
  29. 30 listopada 2019  20:07   ?? (1)   On

    I jak tam, był w******l po meczu?

    24
    4
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
    • 1 grudnia 2019  08:12   dzieciaki dużo krzyczą a ...   anonim

      dzieciaki dużo krzyczą a jak ma przyjść co do czego to spierda...ą aż im kredki z tornistra wypadają !

      7
      1
  30. 30 listopada 2019  20:01   Prezes aut   Dziękuję

    Zrezygnował z mandatu radnego, bo cel mają najwyższy z możliwych, tj. awans do ekstraklasy. Cel jest już blisko. Dziękuję prezesowi i całemu zarządowi. Odejdźcie i nie wracajcie.

    26
    6
    Odpowiedz
  31. 30 listopada 2019  19:54   Mieszkancy powinni podpisac ...   52

    Mieszkancy powinni podpisac petycje o nie zaczynaniu budowy podgrzewanej murawy.Wiadomo ze spadną do 2 ligi a tam nie ma takiego wymogu.Po wtóre będąc w drugiej lidze nie licze na szybki awans .Raczej będzie to próba przetrwania w tejże lidze.Po trzecie odejdą sponsorzy zostanie mało który i 2 lga to będzie szczyt marzeń. Chojniczanka to dno i te prawdę trzeba przyjąc mimo iz nie kazdemu się podoba.

    31
    10
    Odpowiedz
  32. 30 listopada 2019  19:25   ..........................................   mimi

    Najlepszy komentarz to cisza.........nad ta trumną..do zobaczenia w 2 lidze.. darujcie sobie wiosenne mecze..proponuje walkowery ,oszczędności jakie bedą..i bez kolejnych kompromitacji,przegrywacie przecież grając każdy mecz więc be różnicy..a tu kopaczom nie bedzie trzeba placić,wyjazdów nie bedzie kolejne oszczedności..same plusy,przyślcie ;)

    37
    5
    Odpowiedz
  33. 30 listopada 2019  19:18   Pan Szank biega z kroplówka ...   Bumi bumi

    Pan Szank biega z kroplówka z glukoza

    25
    2
    Odpowiedz
  34. 30 listopada 2019  18:51   Mniej niz ZERO   Kibic2/B

    Zero umiejetnosci, Zero ambicji, Zero honoru

    37
    3
    Odpowiedz
  35. 30 listopada 2019  18:36   jureczek   anonim

    Proszę wydać "mądrze" czyli w błoto pieniądze podatników! Ale kto by się liczył z nimi - przecież w 2 lidze i kolejnych niższych przyda się aby im podeszwy podgrzewać poprzez murawę!

    21
    6
    Odpowiedz
  36. 30 listopada 2019  18:34   Tam gdzie Leszek Szank i ... (1)   Bubu

    Tam gdzie Leszek Szank i Marek Szank to drużyny z butelka i kto ma grać butelka bracia Szank grajcie na modraku bo szkoda na was kasy byście pokazali jak robicie coś społecznie a nie za kase

    18
    8
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
    • 30 listopada 2019  18:50   ...   XYZ

      Zawsze kogoś trzeba się uczepić prawda ? Pan Leszek Szank nie biega po murawie ...

      12
      12
  37. 30 listopada 2019  18:23   gch   anonim

    Podgrzewaną murawę jakby mieli, to na pewno by wygrali. Ale gorzkie żale na fujarce!

    21
    4
    Odpowiedz
  38. 30 listopada 2019  18:16   Tradycja   B....

    Jak po punkty to tylko do Chojnic Promocje jak widać nie tylko w sklepach.Piłkarzyki to "duma" Chojnic Ale za to podgrzewana murawa będzie za niebotyczne pieniądze. Kto ustawia takie przetargi? Szok normalnie,zaorac to badziewie.Jeden z najbrzydszych stadionów w Polsce z kiepskimi trybunami .

    32
    5
    Odpowiedz