Coś dla fanów siatkówki plażowej

W Gminnym Ośrodku Kultury nie zapomnieli o miłośnikach plażowej siatkówki i przygotowali dla nich Otwarte Mistrzostwa Gminy Chojnice.

Za tydzień odbędą się w Charzykowach Otwarte Mistrzostwa Gminy Chojnice.   |  fot. (nad.)

- W zawodach siatkarze będą walczyć nie tylko o mistrzostwo i prestiż, ale również o nagrody finansowe. Zgłoszenia do zawodów należy dokonać do godz.15.00 18 lipca drogą elektroniczną na adres krzysztofs@gokchojnice.pl. Wpisowe do zawodów wynosi 30 złotych od pary – informuje Krzysztof Syngierski z GOK Chojnice.

Mistrzostwa odbędą się w sobotę 21 lipca o godz. 11.00. W zawodach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat. Zawodnicy niepełnoletni zobowiązani są do złożenia w biurze zawodów specjalnego oświadczenia ze zgodą rodziców oraz zgodą na wykorzystanie wizerunku do celów promocyjnych. Liczba drużyn jest ograniczona do 16 par (liczy się kolejność zgłoszeń).

Organizatorzy przed zgłoszeniem elektronicznym proszą o kontakt telefoniczny – 533 343 485. Za zajęcie miejsc I – III w klasyfikacji statuetki i nagrody finansowe oraz nagrody finansowe odpowiednio 300 zł, 200 i 100 dla pary.

Regulamin

(olo)

Zapisz