Coolture Music Live

Jest to wydarzenie, które ma na celu promocje lokalnych oraz regionalnych artystów i zapewnienie atrakcji dla mieszkańców i turystów. Kameralne eventy grane na żywo, w pełni profesjonalnych koncertach to propozycja na spędzenie letniego wieczoru.

Wydarzenie muzyczne Coolture Music Live przyciągnie uwagę zainteresowanych oraz przyczyni się do promowania lokalnych artystów.

Całość startuje w sobotę (02.07) na rynku w Brusach. 8 lipca artyści wystąpią w fosie miejskiej w Chojnicach, a 15 lipca w Wielu, w amfiteatrze nad jeziorem. Swój udział w tym wydarzeniu zapowiedziało 12 wykonawców.

Po pandemicznej przerwie chcemy przywrócić możliwość obcowania z muzyką na żywo, dać możliwość do relaksu przy ulubionych dźwiękach i zrobić coś pożytecznego dla społeczności lokalnej.

Na potrzeby wydarzeń został założony oficjalny fanpage na facebooku pn. Coolture Music Live. Gorąco zapraszam do odwiedzania strony, tam będą pojawiały się aktualne informacje.

Kto wystąpi? Oskar Kucmann, Aleksandra Gołąb, Alternatywa, Angee, Space Bash Productions,Henio Julie&Suzie, Julia Szczypior, Amelia Szrajber z zespołem, Krystian Piesik ,Julia Stoltmann sekstet, Clueey, A Duo - Julia Stoltmann & Monika Wardyn. 

D. Kiedrowicz