Co zobaczyć w Teatrze Rampa?

Teatr Rampa to niesamowity i wyjątkowy teatr. Publiczność tłumnie przychodzi na spektakle nie tylko dlatego, że sztuki są znakomite. Dodatkowo widzowie mogą spodziewać się niepowtarzalnej i przyjemnej atmosfery.

Większość przedstawień znajdujących się w repertuarze teatru to widowiska muzyczne adresowane do widzów dorosłych oraz do dzieci i młodzieży.   |  fot. ilustracyjne

Placówka posiada aż cztery sceny, a dodatkowo galerię sztuki. Po lub przed spektaklem odwiedzający mogą wpaść do klimatycznej kawiarni lub cieszyć się urokami pobliskiego parku.

Jakie sztuki wystawia Teatr Rampa?

Teatr słynie przede wszystkim z genialnych spektakli muzycznych i musicali. Na scenie można podziwiać zarówno międzynarodowe hity, jak i współczesne inscenizacje autorstwa wybitnych, polskich artystów. Dodatkowo widzowie mogą wybrać się na bardziej kameralne pokazy, m.in. przezabawne improwizacje i błyskotliwe stand-up’y.

Jednak w repertuarze znajdują się też niesamowite przedstawienia dla dzieci i młodzieży, takie jak “Niekończąca się historia” inspirowana wybitną książką Michaela Ende o tym samym tytule.

Hity Teatru Rampa

Prawdopodobnie największym przebojem Teatru Rampa jest “Rapsodia z Demonem”. To niesamowite widowisko stworzone z wielkim rozmachem. Opowiada o wykonawcy, który dąży do sukcesu za wszelką cenę. Dla sławy zawiera pakt z demonem, co funduje mu mnóstwo intensywnych przeżyć.

Ta pełna pasji opowieść zilustrowana jest genialnymi, energicznymi i uwielbianymi przez publiczność utworami legendarnego zespołu Queen. Scenografia jest zjawiskowa i niebywale efektowna. Dodatkowo na scenie występują muzycznie utalentowani aktorzy, którzy z niesamowitą precyzją wykonują fantastyczną choreografię stworzoną przez Santiago Bello.

Spektakl zawsze kończy się owacjami na stojąco, bisami i wspólnym śpiewem widzów z aktorami. Co więcej, część osób regularnie odwiedza teatr, aby po raz kolejny zobaczyć tę fantastyczną teatralno-koncertową sztukę. Rekordziści widzieli przedstawienie nawet kilkanaście razy.

Spektakle Teatru Rampa

W Teatrze Rampa można zobaczyć oryginalne musicale, np. “Testament dziadersa”, czyli żywiołową, pełną humoru opowieść o różnicach pokoleniowych. Przynajmniej raz warto wybrać się też na kultową “Rapsodię z Demonem”.

Ale to nie wszystko! Do Rampy można przyjść też do Klubu Tragediowego na zabawne stand-up’y, np. “Gloria amore victis” lub na spektakl-spotkanie z pedagożką mgr Marzeną Świrską-Wnerwińską, pt. “Niepokój Nauczycielski”, podczas którego można zobaczyć jak naprawdę wygląda los belfrów.

Jednak teatr jest też doskonałą propozycją dla dzieci, które dzięki spektaklom mogą przenieść się do baśniowego świata, oglądając np. “Niekończącą się historię”.

Teatr Rampa: repertuar i bilety znajdziecie na portalu ewejsciowki.pl

(mat. zewnętrzny)