Co za mecz. 13 goli w Lesznie i pierwsza wygrana Red Devils

Niesamowite emocje zafundowali kibicom w Lesznie i Chojnicach oraz wszystkim przed telewizorami zawodnicy Futsal Leszno i Red Devils Chojnice. Prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie, a zwycięsko z tej bitwy na gole wyszli goście.

Jakub Kąkol strzelił w Lesznie trzy gole i przyczynił się do pierwszego zwycięstwa Red Devils w tym sezonie.   |  fot. (olo)

Futsal Leszno – Red Devils 5:8 (3:4)

Bramki: Kamil Kruszyński 2, Adrian Niedźwiedzki 2, Michał Bartnicki – Jakub Kąkol 3, Kristan Medon 2, Mateusz Wesserling, Przemysław Laskowski, Sebastian Kartuszyński.

Po remisie z Red Dragons Pniewy zawodnicy Red Devils Chojnice pierwszego zwycięstwa musieli szukać tym razem na wyjeździe - w Lesznie. Obie drużyny zafundowały kibicom niezwykłe emocje, okraszone aż 13. bramkami. Worek z bramkami rozwiązał już w 87 sekundzie Jakub Kąkol. Jednak po pięciu minutach gospodarze – w niecałe pół minuty – wyszli na prowadzenie. 18 sekund od straty drugiego gola Czerwone Diabły znów remisowały – dzięki trafieniu Kristana Medona, dla którego był to pierwszy gol w barwach Red Devils w meczu Futsal Ekstraklasy.

W 10. min. po raz drugi na listę strzelców wpisał się Jakub Kąkol i Diabły odzyskały prowadzenie w tym meczu. Znów jednak radość trwała krótko, gdyż w 12. min. gospodarze odpowiedzieli golem na 3:3. I ponownie zespół Jakuba Mączkowskiego po niecałych 30 sekundach wyszedł na prowadzenie – po raz drugi bramkarza z Leszna pokonał Medon. Po przerwie – a jakby inaczej – gospodarze szybko wyrównali,a  po kilkunastu sekundach Diabły znów odzyskały prowadzenie. Tym razem dwubramkowe, bo najpierw do siatki trafił Mateusz Wesserling, a po chwili Przemysław Laskowski.

I taki wynik (4:6) utrzymał się aż do samej końcówki meczu. Niecałe dwie minuty przed zakończeniem spotkania gospodarze strzelili bramkę kontaktową i za wszelką ceną chcieli doprowadzić do remisu. Ostatnia minuta należała jednak do Red Devils. Najpierw gola zdobył bramkarz Sebastian Kartuszyński, a kropkę nad i postawił Jakub Kąkol i zespół Czerwonych Diabłów mógł cieszyć się z pierwszej wygranej w tym sezonie.
Teraz Red Devils czekają mecze wyjazdowe do Gliwic i Bielsko-Białej.

1. 11 października 2019  12:13   Zobaczymy w niedziele jak ...   Kolo

Zobaczymy w niedziele jak będzie na wyjeździe Cisza i cisza 5:3

3
    1
  2. 11 października 2019  11:44   O Lala   Lolo lolita

Brawo lala Lala zawsze jest na meczu i pali cygaro w przerwie A lala chodzi bez gaci

3
    0
  3. 11 października 2019  11:42   Do Hsdgj (1)   Lala

Sam jesteś jak się nazwałeś jeszcze raz coś napisz na Mnie obraźliwego to zgłaszam to na Policję a napewno znajda Ciebie i zobaczysz gdzie będziesz oglądał świat za krat i płacił odszkodowanie

3
    0
    • 11 października 2019  11:49   Lala   Ghfh

No i właśnie taki jesteś jak sobie nie radzisz to idziesz na policję he he od straszenia są duchy

0
      3
  4. 10 października 2019  19:13   Zmienić Trenerów z 3 na ...   Karol

Zmienić Trenerów z 3 na jednego

4
    3
  5. 10 października 2019  19:12   I tak będziecie dzwonić po ... (2)   Mariola z przedszkola

• 10 października 2019  20:28   Do Mariola   Mariusz Kaźmierczak

Kazek zakończyl definitywnie przygodę z futsalem,z tego co wiem to Kosmit chyba też

4
      0
  6. 10 października 2019  19:10   Trener   K M

Byliśmy dzisiaj bardzo zmotywowani. Mecz transmitowany był w telewizji. Chcieliśmy pokazać się jak najlepszej pokazać, jak najlepiej reprezentować nasze miasto. Ja wierzyłem cały czas w ten zespół, wszyscy wierzyliśmy. Ciężko pracowaliśmy i na szczęście udało się udowodnić, że potrafimy grać w futsal, że mamy charakter. Red Devils zawsze słynął z tego, że gra ambitnie, gra do końca. Cieszę się, że chłopcy odetchnęli z ulgą i zdobyli dzisiaj trzy punkty.

6
    4
  7. 10 października 2019  18:08   Ja nikogo nie wyzywam od ciot ... (1)   Lala

Ja nikogo nie wyzywam od ciot a Ty Budd uważaj co piszesz!!! Po wczorajszym meczu stwierdzam dlaczego Asystenci trenera nie jeżdżę z nim na mecze czy klubu nie stać dla nich Na bilet czy potrzebują więcej dodatkowych pieniędzy za wyjazdowe mecze bo na miejscu przychodzą wszyscy nawet ci niepotrzebni Mecz był dobry ale nie na poziomie ekstraklasy w pięciu kolejkach zespół red devils zdobył zaledwie pięć punktów przy graniu w środku tabeli powinni już mieć przynajmniej osiem punktów wiadomo roszady były duże też klub powinien pomyśleć o bramkarzu jeden Kartuszyński może nie wystarczyć przez cały sezon jeżeli dostanie kontuzji lub kartki Kto będzie bronił czarny ma 48 lat i jest najstarszym zawodnikiem ekstraklasy tak powiedział redaktor który prowadził transmisję zobaczymy teraz na następnym meczu ile przywiozą punktów sadze ze 0 nie można też grać cały czas od obrony do kontry przecież inne zespoły obserwują waszą grę czy wy nie robicie sobie filmików i nie robiće analizy meczów Bieganie na treningu i gra w siatkonogę to nie trening wy powinniście iść też na falangę rowerki i wyjazd integracyjny którego w tym roku nie było widać lubię ten zespół red devils ale brakuje tam paru osób a parę stamtąd bym wymienił na inne ale to decyzja zarządu lub osób które tam działają Pozdrawiam Lala

6
    0
    • 11 października 2019  06:58   Lala   Hsdgj

Ale ja będę Cię wzywał cioto internetowa bo nie potrafisz mówić nam tego w prosto w oczy sszmato

9. 10 października 2019  11:36   Sportklub transmisja , ładny ...   anonim

Sportklub transmisja , ładny mecz brawo !!!

5
    5
  10. 10 października 2019  10:46   W TV (1)   Kibic

Na jakiej stronie była prowadzona transmisja live ? Szukałem nie znalazłem. Inne mecze były. Naszej drużyny nie znalazłem. Może warto by zapowiadać kiedy będą transmisje live tutaj na stronie i gdzie ?