Cieciórski poprowadzi warsztaty

Hip Hop na VI Warsztatach Tanecznych poprowadzi Artur Cieciórski – zwycięzca II edycji You Can Dance. Warsztaty odbędą się 28 marca 2010 r. w Fitness Club KaNaMa.

Artur Cieciórski podczas zajęć z dziećmi.

Udział w nich wezmą zespoły taneczne z Chojnickiego Domu Kultury. Artur Cieciórski zdobył 8 tytułów Mistrza Świata w różnych kategoriach tańca sportowego, Puchar Świata we Francji w disco freestyle, Mistrzostwo Europy w 2000 roku oraz 24 tytuły Mistrza Polski w różnych kategoriach tańca sportowego. Trenował przez osiem lat akrobatykę sportową w klubie Olimpijczyk w Toruniu, tańczył break dance, disco dance i hip hop. Mistrzowskie tytuły w tańcu zdobył trenując w zespole tańca nowoczesnego Fix, pod kierunkiem Mariusza Mikołajka. Przez sześć lat pracował w Stanach Zjednoczonych.

Na swojej stronie internetowej tak napisał o sobie i swoim studiu tanecznym: „Cieciórski Dance Factory to studio taneczne, będące spełnieniem marzeń Artura Cieciórskiego o otwarciu własnej szkoły tańca w rodzinnym mieście, Toruniu. Celem Artura, wielokrotnego mistrza świata w tańcu nowoczesnym, zwycięzcy II edycji telewizyjnego show You Can Dance było podzielenie się wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi umiejętnościami, zdobytymi podczas wielu lat tańca z tymi, którzy chcąc iść w jego ślady, będą bawić się tańcem i wytrwale trenować.”

chdk.chojnice.pl
cieciorski.com.pl