Ciąg dalszy fatalnej serii …

W sobotę 3 grudnia Red Dragons Pniewy podejmował Red Devils Chojnice, drużynę, która po 9 kolejkach zajmowała ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie jednego punktu.

Trwa fatalna passa Red Devils. Chojniczanie doznali juz dziewiątej porażki z rzędu.   |  fot. (m.n.)

Spotkanie rozpoczęło się minutą ciszy, w ten sposób uczczono pamięcią dwie tragedie, które miały miejsce w ostatnich dniach: katastrofę lotniczą w której zginęli piłkarze, działacze i pracownicy brazylijskiego zespołu oraz tragicznie zmarłych górników pracujących w kopalni Rudna.

Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice 2:0

Red Devils Chojnice: Łukasz Sobański (3), Karol Jączkowski (4), Przemysław Laskowski (6), Vadym Ivanov (9), Piotr Wardowski (10), Michał Werner (12), Vitaliy Kolesnik (15), Marcin Wanat (19), Michał Kartuszyński (20), Marek Steinborn (21), Dominik Laskowski (23), Mariusz Kaźmierczak (77).

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 2:0 dla gospodarzy. Gole zostały zdobyte w 13 i 15 minucie. Druga cześć spotkania była bardziej dynamiczna niż pierwsza, jednak więcej bramek kibice nie zobaczyli. W historii spotkań obydwu zespołów było to pierwsze zwycięstwo gospodarzy nad Red Devils.