Chojniczanka strzelała po przerwie

Chojniczanka wygrała dziś (16.04.) sparing z Koralem Dębnica 4:0. Wszystkie bramki wpadły w drugiej części meczu, gdy na boisku pojawiło się kilku podstawowych pierwszoligowców.

Chojniczanka wygrała dziś z Koralem Dębnica 4:0. Na zdjęciu Arkadiusz Mysona.   |  fot. (olo)

CHOJNICZANKA – KORAL DĘBNICA 4:0 (0:0)

Bramki: Jakub Mrozik, Daniel Chyła, Tomasz Mikołajczak, Andrzej Rybski.

CHOJNICZANKA: Szymański (46. Misztal) – Wypij, Radler (46. Jędrzejczyk), Jankowski (46. Bednarek), Cysewski (46. Mrozik), Kołodziej (46. Feciuch), Ikegami (75. Kołodziej), Chyła, Mysona (46. Rybski), Laskowski (46. Mikołajczak), Duda (70. Cysewski).

W pierwszej połowie meczu przewaga należała do Chojniczanki, ale ani grający na przodzie Adam Duda, ani żaden inny zawodnik, nie zdołali pokonać byłego bramkarza Chojniczanki Michała Kartuszyńskiego. Zresztą w drużynie gości wystąpiło dziś jeszcze kilku zawodników, którzy w CV mają występy w Chojniczance lub w jej rezerwach – m.in. Tomasz Pestka, Artur Kowalczyk., Patryk Kubiszewski, Karol Szopiński czy Arkadiusz Reca.

W II połowie na boisku pojawiło się kilku podstawowych pierwszoligowców. Bramkarz Korala Michał Babiński czterokrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Najpierw w 52. min. ładnie z woleja przyłożył Jakub Mrozik, kilkanaście minut później strzałem głową podwyższył Daniel Chyła. W 68. min. ładne podanie od aktywnego w tym meczu Kosuke Ikegamiego wykorzystał Tomasz Mikołajczak, a wynik ustalił w 72. min. Andrzej Rybski, który zdobył bramkę po ładnym strzale z dystansu.

1. 17 kwietnia 2014  11:00   W sparingach to oni są ...   realista

W sparingach to oni są dobrzy.Przed sezonem było tak samo. Jak przychodzi walczyć z silniejszym rywalem to klapa! Kosuke Ikegami zawsze jest aktywny - ale co z tego jak on z "cukru" i każde mocniejsze wejście w niego rywala dyskfalifikuje go z gry na kilka następnych meczy ? Wisła raczej "zaleje" albo inaczej mówiąc "zleje" Chojniczankę rzęsistym prysznicem i wszystko wróci do normalności. Nie ma co się łudzić, że z tego "zimnego prysznica" będą jakieś punkty.