Chojniczanka pokonała Stomil

W rozegranym w Stężycy sparingu Chojniczanka pokonała innego pierwszoligowca Stomil Olsztyn 3:1. Pierwszy mecz o punkty już za dwa tygodnie.

Na boisku w Stężycy Chojniczanka pokonała Stomil 3:1.   |  fot. mkschojniczanka.pl

Chojniczanka – Stomil 3:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Drozdowicz (6), 2:0 Ryczkowski (8), 2:1 Lech (54. Karny), 3:1 Mikołajczak (84).

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski (46. Fila), Wołąkiewicz, Boczek (46. Kieruzel), Pietruszka (60. Dampc), Ryczkowski (61. Drozdowicz), Podgórski (46. Biskup), Grzelak (46. Danielewicz), Zawistowski, Steblecki,  Drozdowicz (46. Mikołajczak).

To był przedostatni sparing Chojniczanki przed pierwszym ligowym meczem tej rundy (2 marca z Rakowem). W Stężycy Chojniczanka zmierzyła się z innym zespołem Nice I ligi Stomilem Olsztyn. Już po 8 minutach zespół Krzysztofa Brede prowadził dwiema bramkami. Najpierw na listę strzelców wpisał się Emil Drozdowicz, a po chwili podwyższył Adam Ryczkowski.

W drugiej połowie Stomil strzelił bramkę kontaktową z rzutu karnego, ale zwycięstwo przypieczętował Tomasz Mikołajczak.

Ostatni sparing Chojniczanka ma zaplanowany za tydzień z Drutex Bytovią Bytów.

1. 18 lutego 2018  08:56   fajnie   zoo