Chojniczanka pokonała Nielbę

Przebywająca na zgrupowaniu w Wągrowcu pierwszoligowa Chojniczanka rozegrała dziś sparing z miejscową Nielbą. Po kolejnym golu Andrzeja Rybskiego i trafieniu Tomasza Mikołajczaka chojnicki zespół wygrał 2:1.

Tomasz Mikołajczak wykorzystał rzut karny po faulu na nim i zapewnił Chojniczance wygraną w sparingu z Nielbą Wągrowiec.   |  fot. (olo)

Występująca w III lidze Nielba strzeliła bramkę jako pierwsza i to już w 7. min. Wyrównał w 35. min. niezawodny podczas zimowych sparingów Andrzej Rybski. Zwycięstwo Chojniczance zapewnił Tomasz Mikołajczak, który wykorzystał w 70.min. podyktowany po faulu na nim rzut karny.

W drugiej połowie trener Mariusz Pawlak wpuścił na boisko, a dokładniej między słupki, 16 letniego wychowanka Chojniczanki Pawła Skibę.
W meczu nie zagrali kontuzjowani Daniel Chyła, Błażej Jankowski, Tomasz Ostalczyk oraz Marek Gancarczyk.

Chojniczanka zagrała w składzie: Misztal (46. Skiba) – Iwanicki, Bednarek (46. Wypij), Radler (46. Feciuch), Jędrzejczyk, Mysona (46. Cysewski), Laskowski, Ikegami (46. Mrozik), Kołodziej (46.  Podgórski), Rybski (46. Duda), Mikołajczak.

(olo)

1. 14 lutego 2014  09:53   10 minut   diablo

w relacji jest błąd SKIBA GRAŁ TYLKO 10 MINUT !!!OD 80\' DO 90\' trzeba rzetelnie podawać relacje.