Chojniczanka – Warta Poznań 1:1

W sobotnie popołudnie piłkarze Chojniczanki zremisowali z liderem Fortuna 1 Ligi, Wartą Poznań 1:1. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie. Wynik otworzył Ł. Trałka, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego. Do remisu doprowadził T. Mikołajczak.

Przed końcem pierwszej połowy gospodarze wyrównali za sprawą Tomasza Mikołajczaka.   |  fot. olo/ilustracyjne

SPARING NR 5: CHOJNICZANKA – WARTA POZNAŃ 1:1

Bramki:

0:1 – Łukasz Trałka (30′)

1:1 – Tomasz Mikołajczak (40′)

CHOJNICZANKA: Radosław Janukiewicz – Jan Mudra (46 Jacek Podgórski, 70′ Marcin Rajch), Seweryn Michalski (65′ Mateusz Bartosiak), Kamil Wiktorski (65′ Kacper Kasperowicz), Krystian Wachowiak (65′ Przemysław Pietruszka) – Aghvan Papikyan (65′ Michał Sacharuk), Oskar Paprzycki (65′ Maciej Spychała), Bartosz Wolski (65′ Stanisław Wędzelewski), Tomasz Mikołajczak (46′ Łukasz Zejdler), Aleksander Jagiełło (60′ Marcin Trojanowski) – Mateusz Kuzimski (65′ Janusz Surdykowski).

WARTA: Adrian Lis – Jakub Kuzdra (35′ Michał Grobelny), Bartosz Kieliba, Aleks Ławniczak (35′ Tomasz Boczek), Jakub Kiełb – Łukasz Trałka, Krzysztof Danielewicz – Serhij Napołow, Robert Janicki, Michał Jakóbowski – Gracjan Jaroch.

II połowa: Adrian Lis (75′ Tomasz Laskowski) – Michał Grobelny, Bartosz Kieliba (82′ Aleks Ławniczak), Tomasz Boczek, Jakub Kiełb (68′ Jakub Kuzdra) – Łukasz Trałka (68′ Mateusz Kupczak), Krzysztof Danielewicz – Mariusz Rybicki, Robert Janicki (68′ Adrian Laskowski), Jakub Apolinarski – Mateusz Szczepaniak (50′ Łukasz Spławski).

Żółta kartka: Kamil Wiktorski

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

1. 16 lutego 2020  13:52   Wyszedłem ze stadionu przed ...   anonim

Wyszedłem ze stadionu przed golem dla warty i do tamtego momentu wyglądało to fatalnie kopanina. Szczerze mówiąc to wątpię żeby później grali tiki takę

3
    4
  2. 16 lutego 2020  11:30   zasłużony remis   kibic 2/B

Mecz godny uwagi.Większość naszych zawodników na plus, jedynie jak zwykle Janusz na mins