Chojniczanie na turnieju tenisa stołowego

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała w Solcu Kujawskim m.in. na turnieju tenisa stołowego, na który wybrali się zawodnicy UKS Ósemki B.B Auto Chojnice. Z Chojnic przyjechało siedmiu zawodników, brali oni udział w pięciu kategoriach.

Od lewej: Martyna Pieragowska i Oliwia Wilczek.   |  fot. nadesłane

W kategorii zawodników zrzeszonych brało udział dziesięć  osób, Michał Brieger zakończył rywalizację na czwartej  pozycji. W amatorach rywalizowało dwudziestu jeden  zawodników z czego czterech było z Chojnic.

Krzysztof Pieragowski zakończył grę na czwartym miejscu, Maciej Pawlak i Sławomir Wilczek wywalczyli miejsca w przedziale 9 - 12, a Arkadiusz Domachowski uplasował się na miejscu w zakresie 13 - 16.

Na turniej przyjechały również trzy chojniczanki, brały one udział w trzech  kategoriach. Oliwia Wilczek grała w dziewczętach gimnazjum, gdzie były cztery zawodniczki, zajęła ona pierwsze miejsce, wzięła także udział w kategorii kobiet.

Martyna Pieragowska triumfowała zarówno w kategorii dziewczyn ponadgimnazjalnych jak i w kobietach. W obydwu kategoriach zajęła pierwsze miejsce. Iwona Gadomska w kategorii kobiet uplasowała się na drugiej pozycji.