Chojnicki Escape Room zamknięty po kontroli!

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego zamknął jedyny chojnicki Escape Room. To wynik kontroli po tragedii w Koszalinie, gdzie w podobnym miejscu zginęło pięć młodych kobiet

W powiecie chojnickim funkcjonowało jedno takie miejsce z trzema pokojami i decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego zostało ono zamknięte!

Po tragedii w Koszalinie zarządzono kontrolę wszystkich miejsc tzw. Escape Room. Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku w województwie pomorskim skontrolowano 25 takich miejsc z 36 funkcjonujących. Stwierdzono w nich 14 nieprawidłowości w związku z ewakuacją, oraz 38 nieprawidłowości w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Wydano trzy decyzje decyzje o zakazie eksploatacji miejsca.

W powiecie chojnickim funkcjonowało jedno takie miejsce z trzema pokojami i decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego zostało ono zamknięte! Jak udało nam się znaleźć, w Chojnicach działał jeden Escape Room – to Tajemnice Starej Piekarni przy ul. Piłsudskiego. Escape Room proponował zabawę w trzech pokojach: Nawiedzony Szpital, Pokój Reprezentacji Polski i Wyzwania pana Piły.

(olo). Fot. screen strona internetowa Escape Room

Zapisz

 1. 7 stycznia 2019  11:19   Przepraszam panie inspektorze ...   anonim

  Przepraszam panie inspektorze nadzoru budowlanego a gdzie był pan wcześniej? Co lepiej tyłek kryć bo ja byłem przeciw? przecież straż pożarna nie miała zaostrzeń i co pan na to?

  14
  2
  Odpowiedz
 2. 7 stycznia 2019  08:16   A TE OSOBY Z KONSTYTUCJĄ CO ...   anonim

  A TE OSOBY Z KONSTYTUCJĄ CO TERAZ pORABIAJĄ

  9
  10
  Odpowiedz
 3. 6 stycznia 2019  23:13   gdzie przyczyna tragedi   Artysta

  Wielka tragedia ... przyczyną był pożar z butli gazowej ,, których stan jest beznadziejny nikt tego nie kontroluje butle zaredzewiałe ,uszczelki zmurszałe lub ich brak .Nie ma kampani jak bezpiecznie podłączć butle z gazem i jak ją nadzorować ,brak nadzoru nad piecykamu gazowymi ...to jest przyczna .!!

  23
  3
  Odpowiedz
 4. 6 stycznia 2019  20:31   Stara dobra piekarnia i ... (2)   anonim

  Stara dobra piekarnia i ciastkarnia PSS została zamieniona w shit, takich czasów doczekaliśmy

  21
  8
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 5. 6 stycznia 2019  20:02   Zdziwienie (1)   Bob

  To w Chojnicach był Esacpe Room?

  12
  5
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 6 stycznia 2019  21:35   No nie!!!!   Piszon

   Przepraszam, ale mnie to wykańcza! "W Chojnicach nic się nie dzieje", "nic nie ma"..... Warto poszukać, poczytać, a się znajdzie!! Nikt do domu nie zapuka z ofertą kulturalną.

   9
   2
 6. 6 stycznia 2019  18:09   User (1)   User

  Typowa polska dopiero jak coś się stanie robią kontrole i zamykają. Gdyby nie doszło do tej tragedii nie byłoby tego wszystkiego. Szkoda fajna atrakcja z tym była w Chojnicach.

  19
  13
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 6 stycznia 2019  18:46   room   inka numer dwa

   bo kasa kasa kasa sie liczy .........ekonomia ,

   5
   5
 7. 6 stycznia 2019  17:40   Nie dziwię się.   Inka

  Z całym szacunkiem dla właścicieli, bo sam udział w wydarzeniu uważam za świetną zabawę! Nie wszystko jednak spełnia oczekiwania klienta. Przede wszystkim zimno...bardzo zimno. Stan budynku koszmarny. Miejsca "niezagospodarowanych"" pokoi niezabezpieczone. Toaleta w opłakanym stanie z za małymi drzwiami. Ponad to osoby opiekujące się atrakcją są bardzo młode i mało doświadczone. Opuszczony budynek przekształcony na Escape Room.

  35
  2
  Odpowiedz
 8. 6 stycznia 2019  17:28   Drogi Sanepidzie.... (2)   Sól Wypadowa

  ....proszę o kontrole żywności sprzedawanej w marketach, dlaczego w Polsce dopuszczone są nawet takie dodatki do żywności które na zachodzie są zakazane? W naszym kraju od lat 90tych jest 4 razy wiecej zachorowan na raka jelita grubego i 6 razy więcej zgonów (innych także)....czy SANEPID dostrzega ten problem i robi coś w tym kierunku?

  58
  8
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 6 stycznia 2019  21:24   Stań w życiu za czymś   Sól Wypadowa

   Dane z krajowego rejestru nowotworów a nie forum ze zdrową żywnością kolego...Wytłumacze ci, temat poniekąd podobny który poprzez tragedie być może doczeka się „uwagi” W Anglii byłem i zobaczyłem to co wielu w Polsce czeka jeżeli nie podejmiemy działania.. Londyn jak i wiele miejsc w UK (jak i m in Włoch, Francji, Szwecji, Niemiec) degraduje. Wiem że twój mózg wychowany na TVNie ciężko sobie radzi z logicznym przetworzeniem rzeczywistości, dlatego wybaczam, jak i spłaszczony pogląd na pokorę i rozwój bo „idź narzekać w inne miejsce” ….slaby „puch line” ze zdrową żywnością, bo trzeba być naprawdę tępym by w ten sposób krzyczeć….Polecam analizę największego portalu naukowo-medycznego zwanym PubMed, tam znajdziesz konkluzje na podjęte działania/badania/analize mądrych ludzi na wiele tematów/badań, gdzie możesz podzielić się tą wiedzą z innymi. Taki np. raport NIKu odnośnie ilości dodatków do żywności w Polsce opublikowany 3 dni temu budzi gniew i chęć zmiany….a w tobie nie?

   6
   8
  • 6 stycznia 2019  17:43   Czytanie ze zrozumieniem!!!!   Człowiek

   Wrrr..... Może "u Ciebie w Anglii" sanepid kontroluję obiekty budowlane. Tu jest inaczej. Idź narzekać w inne miejsce. Stała się tragedia, a ten o raku jelita bo się naczytał forum o zdrowiej żywności!.

   14
   8