ładuję dane...
serwisy
Informacje
Programy

Zaadoptuj mnie

Charzykowianka wygrywa na Orliku

Podziel się: facebook.pl wykop.pl nk.pl
       Na charzykowskim Orliku rozegrano turniej piłki nożnej drużyn rocznika 2004 i młodszych. Młodzi piłkarze walczyli o Puchar Gminnego Ośrodka Kultury. Do rywalizacji w turnieju przystąpiły cztery drużyny.

Na charzykowskim Orliku pojawiła się ekipa Orłów Lichnowy, dwie reprezentacje miejscowej Charzykowianki oraz nowopowstała drużyna Akademii Piłkarskiej - Eurotur. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". Po zaciętej walce najlepsi okazali się mali mieszkańcy Charzyków.

Puchar Gminnego Ośrodka Kultury, z rąk Krzysztofa Syngierskiego, za zajęcie pierwszego miejsca odebrali piłkarze Charzykowianki II. Na drugiej pozycji uplasowali się zawodnicy Charzykowianki I. Na najniższym stopniu podium stanęły Orły z Lichnów. Czwarte miejsce zajęli najmłodsi uczestnicy turnieju - piłkarze Eurotur.

Wyniki:

Orły Lichnowy - Eurotur 0:1

Charzykowianka I - Charzykowianka II 1:1

Charzykowianka II - Orły Lichnowy 2:1

Charzykowianka I - Eurotur 3:0

Orły Lichnowy - Charzykowianka I 4:1

Eurotur - Charzykowianka II 1:2

Klasyfikacja końcowa:

1. Charzykowianka II

2. Charzykowianka I

3. Orły Lichnowy

4. Akademia Piłkarska Eurotur

tekst i fot. J. Jaster

fotoreportaz.jpg

nagłówek:

treść:

podpis:


zapisz
KIBIC, 2014-04-09 18:26
Każdy popełnił gdzieś błąd...emocje ... pod wpływem gry , słów innych z TURNIEJU ...(są jakie są)zawsze są pozytywy i negatywy ... i temu tak napisane było prze ze mnie wcześniej ...naprawdę nie chodziło mi a w szczególności by zniesławić i naruszać całokształtu pracy społecznika Trenera Charzykowianki ... chwała mu za to ... Chłopaki z Charzykowianki tez pokazali dobrą klasę w turnieju ... a jeśli chodzi o roczniki na cóż ... temat uważam za zamknięty ... jeszcze raz przepraszam ... zacznijcie może pokazywać przed meczem legitymacje zawodników w geście zgody i zaufania ... i pokażcie dzieciom ,że piła nożna łączy a nie dzieli
odpowiedz
adwokat, 2014-04-09 11:13
Mecenasie jak radzisz to radź człowiekowi dobrze. Art 23 Kodeksu Cywilnego o naruszenie dóbr osobistych to nie to.Raczej Art 212 Kodeksu Karnego o zniesławieniu to bardziej.Osobiście odradzam bo wizerunek, nazwisko imię pseudonim nie został tutaj naruszony więc zginie sprawa w odchłani temidy.Sprawa w tym wypadku ciężka do udowodnienia dlatego bo są to bardziej insynuacje na temat osoby nawet nie wymienionej w artykule.Ale straszenie to też metoda !
odpowiedz
troll, 2014-04-09 10:40
Rovver co po kilku dniach chcesz wyjaśniać u organizatora chyba tylko to że wolniej myślisz niż normalny człowiek."Trener by wyciągnął legitymacje zawodników czy co tam ma ..." po kilku dniach u organizatora jedyne co może złożyć to mocny uścisk dłoni i ironiczny uśmiech na twarzy.Na do widzenia od organizatora w gratisie dostaniesz pomachanie ręką abyś spadał i nie zawracał głowy.Wszyscy na tym turnieju liczyli na uczciwość a jedyną głupotą jaką tu widzę jest ludzka nieuczciwość wynikająca z chęci wygrania wszelkimi sposobami.Nie ważne było że rywalizują dzieci, a dorośli powinni byli zachować się odpowiednio.
odpowiedz
troll, 2014-04-09 14:38
Dobrze to nasuwa się pytanie gdzie regulamin jeżeli takowy był. Kto miał dopilnować że rywalizacja dzieci będzie czysta z zachowaniem ducha fer - plej.My dorośli za to odpowiadamy a dzieci mają się dobrze bawić sportem. Jak wyszło ? Dobre pytanie na koniec" Jak wytłumaczyć potem tym dzieciakom" że liczyliśmy na uczciwość wszystkich uczestników, a jej nie było.Bardziej człowieka dotyka to że go oszukano niż to że przegrał mecz bo na boisku rywale byli lepsi.
Rovver, 2014-04-09 11:38
IMO nawet po kilku dniach dałoby się dojść do prawdy. Są przecież zdjęcia z turnieju i widać na nich kto grał. Rodzice też pewnie robili, więc nie trzeba by polegać tylko na tych z portalu. Po prostu w mojej opinii, jeżeli się kogoś oskarża to trzeba mieć mocne dowody w ręce. Te komentarz prawdopodobnie czytają chłopaki z Lichnów i Chojnic i mogą się teraz czuć oszukani, bo dorośli się nie potrafili dogadać, czegoś nie dopięli itp. a oskarżenia prawdziwe, bądź nie poszły w eter. Jak potem się wytłumaczyć tym dzieciakom?
mecenas, 2014-04-09 10:30
Panu Ryszardowi doradzam obronę swojego dobrego imienia ponieważ szkoda aby osoba która tak wiele daje od siebie jako społecznik musiała czytać takie brednie frustratów . Polecam zapoznanie się z artykułem który jest dostępny na dodanym w moim komentarzu linku http://www.zabezpieczenia.com.pl/publicystyka/naruszanie-dobr-osobistych-na-forach-internetowych Po przeczytaniu ww artykułu doradzam aby Pan Ryszard zgłosił sprawę na policję
odpowiedz
anonim, 2014-04-08 22:22
Wręcz powinien napisać pozew o naruszeniu godności osobistej bo został wymieniony z imienia i nazwiska.Faktycznie tak jest i to jest jedyne rozwiązanie palącego problemu.Poczytaj kodeks dokładnie a potem strasz ale sam siebie.
odpowiedz
Franciszek Dolas, 2014-04-08 22:09
W skali roku Sołectwo Charzykowy ile wydaje pieniędzy na jego zaangażowanie i jego prywatny czas i energię gdzieś około 5 tysięcy złotych. Społecznik z niego ogromny i zawsze ma sukcesy sportowe z dziećmi.Sukcesy na siłę aby pokazać Radzie Sołeckiej że to co robi przynosi efekty. Turnieje wygrywa w gminie ale w jaki sposób to już inna sprawa.Zdrowej rywalizacji ten pan już się nie nauczy, bo jest mu to obce i odległe. Po drugie każdy z was wierzy w to co chce lub jak mu wygodniej.
odpowiedz
Sławek K, 2014-04-08 21:59
Jedyną osobą, którą trzeba skrytykować to "TRENERA" drużyny EUROTUR, gdyż na turniej wystawił nieodpowiednie roczniki. W opisie wydarzenia jak i cały turniej był przygotowany dla roczników 2004 i młodszych, gdzie drużyny z Charzyków oraz Lichnów się dostosowały. Rozumiem, że "TRENER" EUROTUTu mógł nie doczytać co nie których liter, ale cyfry raczej powinien rozpoznawać. Swym błędem naraził Rodziców EUROTURu na nie potrzebne uniesienia i nerwy, gdzie jak widać na poniższych wpisach znalazły ujście, a Akademię Piłkarską na falstart. Właściciel Akademii powinien głęboko się zastanowić nad doborem kadry trenującej. To pisałem ja: Ojciec najwyższego zawodnika z drużyny Charzykowianki, rocznik 2004 (wzrost 156 cm) ... tak ten najwyższy na zdjęciach !!! Z prostych matematycznych obliczń wynika, że Adrian ukończy 10 lat w tym roku, a nie 14 jak sugerują poniższe wpisy. Poza tym wpisów dotyczących trenera Charzykowianki nie będę komentował, gdyż nadają się na pozew o naruszenie godności osobistej. Jedynie dodam, że mało jest takich trenerów jak Pan Ryszard, którzy z zamiłowania poświęcają swój czas dzieciom i robią to dla nich, a nie dla wyników.
odpowiedz
anonim, 2014-04-12 10:53
Trener Wieczorek juz w Chojniczance miał problemy z liczeniem.Oczywiście jesli chodzi o wypłate to oczywiście potrafił policzyc.Jeden z rodziców tak bardzo uwierzył w talent trenera Wieczorka że otworzył jemu akademie pod wspaniałą i mega oryginalna nazwa EUROTUR buhaha.Cala ta akademia liczy 6 zawodników :)brawo!!!
Paweł Szczukowski, 2014-04-08 21:20
Podstawowe pytanie - dlaczego nikt z autorów tych obraźliwych komentarzy nie podpisał się imieniem i nazwiskiem? Turniej był zorganizowany dla drużyn z rocznika 2004 i młodszych. Żaden z zawodników Charzykowianki nie był ze starszego rocznika, niż 2004 r. Grały dwie drużyny Charzykowianka I i Charzykowianka II, a w nich dzieci z roczników 2004-2007. Jeśli ktoś przyjmuje zaproszenie do turnieju dla rocznika 2004 i młodszych i przyjeżdża na turniej z najmłodszą drużyną, to nie może mieć pretensji, że jego drużynie przyjdzie grać ze starszymi zawodnikami. W piłce dobrze poznać i zwycięstwa i porażki, tak by móc je godnie przyjąć. Nasi chłopcy przegrywali rok, dwa lata temu, a teraz widać ich pracę i pracę trenera. Trener Rutkowski pracuje z dziećmi od kilkunastu lat, angażuje swój prywatny czas i energię i szkalowanie go tutaj jest świństwem. To ma być zabawa i zdrowa rywalizacja. Zużyjcie energię na trening, a nie na wypisywanie inwektyw. Do zobaczenia na boisku.
odpowiedz
anonim, 2014-04-08 16:34
Czepicie się wszystkich dookoła, a nikt z piszących ni zna faktów. Żałosne
odpowiedz
piłkarz, 2014-04-08 15:32
a gdzie w tym momecie jest organizator turnieju GOK CHOJNICE p.S..... Zenada nie dziwię się że niema drużyn do grania oby coś się poprawiło w tej sprawie ,może interwencja WÓJTA
odpowiedz
Rovver, 2014-04-08 13:32
Płacz, płacz prostaczku. Pomyje wylewać w necie, to każdy potrafi ale podjeść do organizatora i złożyć protest, to już nie wystarczyło odwagi co? Trener by wyciągnął karty zawodnika, legitymacje chłopaków czy co on tam prowadzi i byś zobaczył kto grał i w jakim jest roczniku. No tak ,ale wtedy nie można by się wyżyć na forum po przegranej. ps. Przez ten plugawy język sam sobie wystawiasz renomę. Mi żal tylko chłopaków z "twoich" drużyn, bo na pewno to czytają i te twoje chamskie odzywki. Żegnam , nie pozdrawiam.
odpowiedz
anonim, 2014-04-08 11:41
komentarz usunięty przez moderatora
odpowiedz
Rovver, 2014-04-08 09:33
Jeżeli były/są wątpliwości co do rocznika to należy się udać do organizatora i to wyjaśnić. A teraz te pomyje i kłamliwe pomówienia tylko świadczą o tym, że pokonani nie umieją się pogodzić z porażką. Bo za przeproszeniem pie*rzyć, że dzieci są 3-4 lata starsze od rocznika 2004 to by znaczyło, że z 10-latkami grają 14-latki. Chyba można to rozpoznać, czy przerasta to zdolności percepcji niektórych hejterów? Kozak w necie d*pa w świecie, ot co!
odpowiedz
kelly30, 2014-04-08 19:17
osobiście się pytałem jednego zawodnika z Charzykowianki do której klasy chodzi i powiedział że do piątej więc skończmy te dziecinady.!!!!
anonim, 2014-04-07 12:53
Wstyd trenerze Charzykowianki takie numery robisz, i to ma wychowywać dzieci. Wygrać za wszelką cenę nawet oszukać innych. Kogo to jest sukces trenera kombinatora i szachraja !
odpowiedz
kelly30, 2014-04-06 21:15
szkoda tylko że tak mało druzyn startuje z rocznika 2005 i młodsi
odpowiedz
Paweł, 2014-04-06 16:24
wielkie brawa dla Charzykowianki, gra starszymi o 3-4 lata zawodnikami i zasłużone zwycięstwo! tak trzymać!
odpowiedz
KIBIC, 2014-04-07 12:09
sorki ,za błąd w publikacji mej ... dotyczy to słów : jeśli grają roczniki 2005 i młodsi to wpuszcza Charzykowianka na boisko zawodników 2001 i 2004 /zamiast od 2004 -2008/ i temu szacun dla Eurotur oraz Orły Lichnowy z roczników 2004 -2008 ! :) . Charzykowianka będzie mieć szacunek innych zawodników ,drużyn i kibiców dzieciecej piłki nożnej jeśli nie bedzie wpuszczać na boisko starszych roczników do młodszej drużyny ich , by znów wygrać nie uczciwie ...
KIBIC, 2014-04-07 11:02
jakie brawa dla Chrzykowianki ??? jak zawsze co roku grają nie fer bo trener na siłę chce mieć dla siebie podium zwycięstwa ...jeśli są roczniki 2005 i młodsi to Chrzykowianka wpuszcza na boisko o od 2006 -2008 roczniki ... pełen szacunek dla zawodników z Eurotur oraz Orły Lichnowy !!! Organizatorzy i Charzykwianka powinni się zrobić sobie rachunek sumienia jeśli go jeszcze mają !!! GOŚCINNI TO ONI BYLI I JAK ZAWSZE MÓWIĄ ZA ROK POPRAWIĄ SIĘ Z KULTURĄ GRANIA I ZDROWĄ RYWALIZACJĄ WŚRÓD DZIECI... A I TAK TO SAMO CO ROKU ROBIĄ I TO ZA POZWOLENIEM GOK W CHOJNICACH... TROSZKE WIĘCEJ SAMODYSCYPLINY ...!!! MAŁO JEST DRUŻYN TO GOSPODARZE GRAJĄ NIE FER !!!




Najnowsze