Boxing Team Chojnice najlepszym klubem żeńskim w Polsce do lat 16

Wczoraj (9.05.) podczas treningu najmłodszej grupy w Boxing Team Chojnice nagrodzono medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej w Łomży. Przywiozły jeden złoty medal, dwa srebrne oraz jeden brązowy.

Trener i prezes chojnickiego klubu podziękowali zawodniczkom za osiągnięte sukcesy, a także życzyli im kolejnych.   |  fot. (je)

Dało to I miejsce w klasyfikacji medalowej i II miejsce w klasyfikacji punktowej. Przyczyniły się do tego Zuzanna Ligman (złoto), Julia Wałdoch i Marta Faryno (srebro) oraz Wanessa Gruchała (brąz). Upominki i bukiety kwiatów wręczył medalistkom prezes klubu Andrzej Mielke, serdecznie gratulując osiągniętego sukcesu, życząc kolejnych.

Także trener Marcin Gruchała pogratulował swym zawodniczkom oraz zawodnikom za medale i zdobyte punkty. Ponadto podziękował kadrze trenerskiej za wkład w sukces, a sponsorom za pomoc w przygotowaniach do udziału w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Poinformował, że wkrótce dwie zawodniczki i czterech zawodników wyjeżdża na Mistrzostwa Polski w kategorii do 18 lat.

Więcej w relacji video z uroczystości.

(je)