Borowski strzelił gola dla Chojniczanki

W ostatnim sparingu przed grą o Puchar Polski i ligowe punkty Chojniczanka rozbiła dziś Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5:0.

W ostatnim sparingu Chojniczanka pokonała mistrza III ligi Drwęcę 5:0.   |  fot. (olo)

Chojniczanka – Finishparkiet Drwęca 5:0 (1:0)

Bramki: Emil Drozdowicz 2, Tomasz Mikołajczak, Jakub Bąk, Mateusz Borowski.

Chojniczanka (I połowa): Radosław Janukiewicz - Wojciech Lisowski, Piotr Kieruzel, Tomasz Boczek, Przemysław Pietruszka, Jacek Podgórski, Paweł Zawistowski, Oskar Paprzycki, Andrzej Rybski, Jakub Biskup, Tomasz Mikołajczak.

Chojniczanka (II połowa): Grzegorz Wnuk, Rafał Grzelak, Bartosz Skowron, Adam Ryczkowski, Krzysztof Drzazga, Emil Drozdowicz, Maciej Dampc, Krzysztof Danielewicz,  Jakub Bąk, Piotr Kręcki, Mateusz Borowski, Dominik Piechowski, Arkadiusz Widelski.

24. zawodników zagrało dziś w Chojniczance w meczu sparingowym z III - ligową Drwęcą. Do przerwy Chojniczanka zagrała prawie „starym” składem, z nowych zawodników zagrali bramkarz Radosław Janukiewicz oraz Tomasz Boczek i Oskar Paprzycki.

W drugiej połowie trener Krzysztof Brede dał pograć 13 zawodnikom, w tym kilku zawodnikom rezerw Chojniczanki. Na listę strzelców wpisał się jeden z nich, Mateusz Borowski, syn Andrzeja Borowskiego, byłego napastnika Chojniczanki. Pozostałe gole strzelili Emil Drozdowicz, Tomasz Mikołajczak i Jakub Bąk.

Mecz oglądało sporo kibiców.  Za tydzień Chojniczanka zagra w I rundzie Pucharu Polski. Trwa mecz przeciwników Chojniczanki Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków.