Bokserski memoriał

16 listopada o godz. 18.00 w Hali Widowiskowo - Sportowej Centrum Park Chojnice odbędzie się VIII Międzynarodowy Memoriał im. Tadeusza Kiedrowskiego.

Tadeusz Kiedrowski był wieloletnim działaczem sportowym, związanym na stałe z Chojnicami. Przez szereg lat położył na tym polu bezcenne zasługi w szkoleniu oraz wychowywaniu dzieci i młodzieży.   |  fot. arch.

Głównym punktem imprezy będzie Mecz Bokserski pomiędzy reprezentantami: Pomorskiego Okręgowego Związku Bokserskiego w Gdańsku oraz Obwodu Kaliningradzkiego w Rosji. Tadeusz Kiedrowski zachował się w pamięci nie tylko sympatyków boksu jako wieloletni: trener, nauczyciel i wychowawca.

Po pięcioletniej przerwie kibice pięściarstwa w Chojnicach będą mieli okazję obejrzeć widowisko na poziomie międzynarodowym. Podczas zawodów zaprezentują się reprezentanci Chojnic oraz woj. pomorskiego. W latach poprzednich gościliśmy w hali Centrum Park drużyny z Niemiec (dwukrotnie), Szwecji, Danii, Litwy i Ukrainy.

Zapraszamy wszystkich sympatyków nie tylko boksu. Podczas imprezy odbędą się prezentacje przedstawicieli innych sztuk walk z terenu Chojnic. Wstęp na imprezę jest wolny. Podczas meczu odbędzie się rozdanie atrakcyjnych nagród rzeczowych dla posiadaczy wejściówek. Wejściówki nabyć będzie można w: kasie Centrum Park, ul. H. Wagnera 1 oraz w Biurze Promocji Regionu Chojnickiego, Stary Rynek 4.

Organizatorem Imprezy jest Uczniowski Klub Sportowy "Bokser" Chojnice. Współorganizatorzy: miasto Chojnice, powiat chojnicki, Centrum Park Chojnice.

A. Plata


Zapisz