Bieg Tropem Wilczym w Charzykowach

Piękna sceneria przy Jeziorze Charzykowskim oraz wspaniała słoneczna pogoda towarzyszyły dziś uczestnikom kolejnej edycji biegu Tropem Wilczym, Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Dziś w Charzykowach odbyła się kolejna edycja biegu Tropem Wilczym, Pamięci Żołnierzy Wyklętych.   |  fot. (olo)

Oba dzisiejsze biegi cieszyły się sporym zainteresowaniem. Łącznie biegło w nich ok. 400 zawodników! Na dystansie symbolicznym na 1963 metry oprócz zawodników trenujących w różnych klubach oraz amatorów biegały również całe rodziny, a trasę przebiegły nawet kilkuletnie dzieci!

Ostatecznie na krótszym dystansie najszybciej pobiegli Tomasz Gołębiewski, Kacper Wirkus i Przemysław Bloch oraz wśród kobiet Klaudia Sójka, Anna Frieskie i Sara Zakrzewska.

W biegu głównym na 10 km. zwyciężył Marek Kowalski, drugi był Dawid Klaybor, a trzeci Łukasz Wirkus. Wśród kobiet najszybciej trasę przebiegły Ewelina Paprocka, Antonina Wirkus i Barbara Łącka.

Szczegółowe wyniki poniżej oraz w linku:

10 km      1963 m

http://domtel-sport.pl/wyniki,zawody,4209

Tekst i fot. (olo)

Zapisz

 1. 5 marca 2018  14:11   Też z ideą się nie zgadzam (2)   kld6003

  Czasy były ciężkie. Jedni się nie zgadzali, drudzy chcieli żyć spokojnie. Dlatego dzisiaj powinien to być bieg OFIAR WALK BRATOBÓJCZYCH,

  1
  6
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 5 marca 2018  18:37   przypadek? nie sądzę!   teoria spiskowa

   dlaczego piszesz ciagle tu i na ch24 anonimowo, lawina komentarzy nieprzychylnych niezlomnym, a na fb gdzie trudniej o multikonta tych komentarzy brak? pewnie napiszesz, ze nie masz fb. tzn "wy wszyscy" nie macie :)

   2
   1
  • 5 marca 2018  15:54   Do KLD6003   Angelika Kowalska

   Dokładnie tak jak piszesz. Ludzie wyczerpani wojną chcieli spokoju, a nie kulki w głowę za to, że nie dali konia z wozem i jedzenia tym którzy wleźli do ich zagrody z takimi żądaniami określając się jako Wojsko Polskie. Dla jasności to nie było żadne wojsko, nie posłuchali swojego dowództwa z Londynu, więc działali na własną rękę, czyli bezprawnie. Ale do pewnej grupy CIEMNEGO LUDU taka prawda nie dociera bo tak skutecznie wyprano im mózgi. Może gdyby w tamtych latach zamordowano kogoś z ich rodziny i spalono wieś to dzisiaj mieliby zupełnie inne spojrzenie na tamtych "bohaterów".

   5
   2
 2. 5 marca 2018  09:55   Współczuję tym biednym dzieciom (2)   Major X

  które poubierano w koszulki z "wyklętymi" /przeklętymi/ ale mam nadzieję, że kiedy dorosną same dojdą do tego jaka była prawda o "bohaterach" ich rodziców. Bieg owszem, niech biega każdy kto lubi i ma na to ochotę ale niekoniecznie musi to być w takich koszulkach.

  8
  13
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 5 marca 2018  16:34   spokojnie, już przygotowują ...   anonim

   spokojnie, już przygotowują ustawe, że jak napiszesz, że to byli rabusie i gwałciciele możesz powędrować na trzy lata za kratki, wraca bolszewia i to w najgorszym wydaniu

   4
   1
  • 5 marca 2018  12:58   No niesamowite !   Marcin

   Jakiś nawiedzony "patriota" stawia minusy pod komentarzem który jest prawdą. Może k.... m..... jeszcze za prawdę zaczną o 6-tej rano zabierać ludzi do aresztu.

   2
   5