Bez punktów

Bramka Łukasza Polaka w 77 minucie meczu zaprzepaściła szanse Chojniczanki na wywiezienie z trudnego terenu w Trzebiatowie choć jednego punktu.

Jedna z meczowych sytuacji.   |  fot. mkschojniczanka.pl

Przez cały mecz żaden z zespołów nie osiągnął wyraźnej przewagi. W 70 minucie sędzia nie uznał bramki strzelonej przez Daniela Fabicha.

Dotychczas Rega nie przegrała meczu u siebie. Tradycja ta została dzisiaj podtrzymana. Sam mecz pod kątem atrakcyjności nie był ciekawym widowiskiem. Strzałów było co na lekarstwo. Piłka dwa razy zatrzepotała w siatce, ale sędzia uznał tylko jednego gola. Tego z 77 minucie. Wtedy to po dobrym dośrodkowaniu Łukasz Polak ubiegł chojnicką obronę i sprytnym strzałem zdobył jedynego gola w tym meczu.

Chojniccy piłkarze najwięcej mają pretensji do sędziego za sytuację z 70 minuty. Po akcji i strzale Aleksandra Atanackovicia i dobitce Daniela Fabicha z około jednego metra sędzia liniowy dopatrzył się spalonego. Sytuacja ta była kontrowersyjna. Wzbudziła wiele emocji w szeregach Chojniczanki. Chwilę później było już 0:1 dla gospodarzy. Strat, pomimo wielkich chęci, nie udało się odrobić. Lider wrócił do domu z zerowym dorobkiem bramkowym i punktowym.

Rega Trzebiatów – Chojniczanka 1:0 (0:0)

Bramka: Polak (77′)

Chojniczanka: Szafrański – Buława (Megger 89′), Gąsiorowski, Kowalczyk, Stromczyński – Trzebiński (Romańczyk 71′) – Fabich, Ostrowski (Ziemak 55′), Atanacković, Pestka – Chudziński (Kaszczyszyn 65′).