Będą dzielić się pasją

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Chojnicach rusza cykl spotkań kolekcjonerów, hobbystów i miłośników różnych rzeczy. – To nasz pomysł na zimowe popołudnia – mówi dyrektor szkoły Józef Kołak.

Józef Kołak i Jacek Hałuszkiewicz z ZSP nr 2 zapraszają w zimowe dni na spotkania kolekcjonerów i hobbystów.   |  fot. (olo)

Pierwsze spotkanie 17 listopada o godz. 17.00. – Podziel się pasją to dwugodzinne spotkanie na które zapraszamy wszystkich kolekcjonerów, hobbystów, podróżników, turystów i miłośników pracy twórczej. Chcemy, aby podzielili się oni swoją pasją i doświadczeniami, wiedzą i zainspirują innych. Pomysł skierowany jest do wszystkich zainteresowanych bez względu na miejscowość, wiek czy zainteresowania – mówi dyrektor ZSP nr 2 Józef Kołak.

Na spotkanie nie trzeba się wcześniej zapisywać, jest ono bezpłatne. Jednymi z pierwszych gości podczas spotkania 17 listopada będą Józef Wojciechowski, który zaprezentuje swoją kolekcję otwieraczy do butelek oraz Ryszard Łobodziński z kolekcją monet euro.

- Życie bez zainteresowań jest bardzo płytkie, szare i monotonne i wtedy się gubimy. Chcemy młodych ludzi, nas zapracowanych rodziców i emerytów zachęcić do takiego spędzania czasu wolnego – mówi pedagog z ZSP nr 2 Jacek Hałuszkiewicz.

Tekst i fot. (olo)

Zapisz

  1. 10 listopada 2017  21:05   Znakomity pomysł. Podoba mi ...   Darek

    Znakomity pomysł. Podoba mi się baaardzo otwarta formuła. Zachęćmy znajomych do wizyty u Józka.

    8
    1
    Odpowiedz