Awans do następnej rundy Pucharu Polski

Chojniczanka wygrała z Kotwicą Kołobrzeg 3:2 i awansowała do 1/16 Pucharu Polski. Kolejnego rywala w następnej rundzie piłkarze z Chojnic poznają już jutro. Spotkanie następnej rundy rozegrane zostanie w środę 10 sierpnia.

Zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry zdobył Andrzej Rybski.   |  fot. arch.

Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka 2:3

Chojniczanka: Michał Dumieński – Jacek Podgórski, Wojciech Lisowski, Piotr Kieruzel, Jakub Mrozik, Michał Jakóbowski (63 min. Jakub Biskup), Paweł Zawistowski, Rafał Grzelak, Andrzej Rybski, Bartłomiej Niedziela, Patryk Mikita (59 min. Filip Kozłowski).

Bramki: Sebastian Bartlewski, Remigiusz Szywacz, (Kotwica) Paweł Zawistowski, Jakub Biskup, Andrzej Rybski (Chojniczanka)

Żółte kartki: Sochań, Bartlewski, Jagiełło (Kotwica). Mrozik (Chojniczanka)

Drugoligowcy na swoim stadionie prowadzili po 40 minutach gry już 2:0. Tuż przed przerwą kontaktową bramkę dla Chojniczanki strzelił Paweł Zawistowski.

Taki rezultat utrzymał się do 83 minuty kiedy do remisu doprowadził Jakub Biskup. I gdy kibice Kotwicy czekali na dogrywkę, w drugiej minucie doliczonego czasu gry gola na wagę awansu Chojniczanki do drugiej rundy Pucharu Polski zdobył Andrzej Rybski.

Ostatecznie Kotwica Kołobrzeg przegrała z Chojniczanką 2:3 i podzieliła los piłkarzy Błękitnych Stargard, którzy także odpadli w sobotę z Pucharu Polski po porażce z Drutex - Bytovią Bytów 1:2.

(red)

1. 25 lipca 2016  14:42   Jest ok   slon

Kocham ten klub

0
    0
  2. 25 lipca 2016  09:16   Wczoraj (24 lipiec) ... (3)   kibol

Wczoraj (24 lipiec) Chojniczanka grała sparing w Brusach z okazji 70-lecia Tęczy a o tym wszędzie cicho sza.