Autorka "Zimnych nóżek nieboszczyka" w czytelni biblioteki

„Zimne nóżki nieboszczyka” to kryminał, którego akcja osadzona została w Chojnicach. Spotkanie z jego autorką Agnieszką Pruską odbędzie się w Czytelni MBP we wtorek 19 listopada 2019 roku o godzinie 17.00.

Alicja i Julia zdecydowały, że zimowe ferie tym razem spędzą w Chojnicach. Miasto i okolice wydają się atrakcyjne, ale przyjaciółki obawiają, że może im trochę brakować „kryminalnych atrakcji”. Czy zimą w mieście można trafić na zbrodnię i tajemnicę?   |  fot. ilustracyjne

Agnieszka Pruska popularność zyskała dzięki serii bestsellerowych powieści policyjnych o śledztwach gdańskiego komisarza Barnaby Uszkiera. Na jej stronie internetowej można przeczytać, że pochodzi z Wrocławia, gdzie spędziła dzieciństwo i wczesną młodość, a od ponad 20 lat mieszka w Gdańsku.

Z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego, ale pracuje w firmie informatycznej. Sporo czyta i trenuje aikido. Jest autorką książek: „Literat”, „Żeglarz”, „Hobbysta”, „Spadkobierca”, „Wakacje z trupami”, „Zwłoki powinny być martwe”.

Organizatorem spotkania jest księgarnia Między Kartkami w Chojnicach.

MBP

 

Zapisz