Antyrządowych szant ciąg dalszy

Akcja przeciwników rządu, którzy w ramach protestu przeciw łamaniu najważniejszego aktu prawnego, noszą czy też ubierają pomniki w koszulki z napisem "Konstytucja" wywołuje skrajne emocje i niestety też skrajne decyzje.

- Nie to moją intencją było, żeby kogokolwiek zwalniać. Intencją było, by przeciwdziałać, inaczej mówiąc, informować o takich sytuacjach, bo uważam, że są to prowokacyjne zachowania - tłumaczy teraz poseł PiS Aleksander Mrówczyński.   |  fot. (olo)

Przypomnijmy, wcześniej informowaliśmy o liście, jaki wystosował poseł  PiS Aleksander Mrówczyński do głównego sponsora Festiwalu Piosenki Żeglarskiej (ENEA S.A.) w związku, z tym, iż jeden z zespołów w charzykowskim koncercie wystąpił w koszulkach z napisem Konstytucja.

Okazuje się, iż sprawa ma ciąg dalszy o czym poinformowało dzisiejsze (20.09.) wydanie Faktów w telewizji TVN. Śpiewał szanty i wyleciał z pracy. Nie za śpiewanie, lecz za "poważne uchybienia". A to, że śpiewał w koszulce z "Konstytucją", podobno nie ma z tym nic wspólnego. Najpierw zareagował poseł PiS, później Enea - informuje TVN 24 - więcej na ten temat - tutaj

Materiał TVN24.pl

Zapisz

 1. 11 października 2018  14:31   Chłopie co się z Tobą porobiło?   Matylda

  Chłopie co się z Tobą porobiło?

  1
  0
  Odpowiedz
 2. 5 października 2018  16:26   Moze łotr i nygus   Fugazi

  A moze ten czlowiek juz wczesniej wiedzial,ze poleci na pysk z roboty,poniewaz kontrola wypadla bardzo niekorzystnie ? I moze warto poczekac,co wyniknie w toku sprawy sadowej, o ile do niej dojdzie ???? Moze ten czlowiek nie bedzie chcial rozglosu z powodu wyrzecenia ??? Poczekamy zobaczymy.

  0
  10
  Odpowiedz
 3. 29 września 2018  17:49   CHOJNICE WOLNYM MIASTEM OD PiS   Mieszkańcy

  CHOJNICE WOLNYM MIASTEM OD PiS

  22
  3
  Odpowiedz
 4. 25 września 2018  20:26   Poważnie o sprawie (1)   Mieszkaniec

  Ten Pan co śpiewał w koszulce był dyrektorem. To zobowiązuje. Czyli osobą na stanowisku w poważnej firmie, które wymaga "odrobinę" odpowiedzialności i podstawowej wiedzy na tematy związane z działalnością spółki akcyjnej jaką jest między innymi ENEA S.A. Zna zasady i przede wszystkim przepisy funkcjonowania takich spółek. Tak więc żadne tłumaczenia nie mają najmniejszego znaczenia. Te pojękiwania należy zakończyć. Widać po zachowaniu tego Pana, że nie nadaje się na to stanowisko.

  5
  37
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 25 września 2018  22:37   Tak - masz rację. I to był ...   anonim

   Tak - masz rację. I to był wystarczający powód, żeby napisać do ENEI skargę!!! Ten Pan ma żonę, dzieci i teraz zostanie bez pracy!!! Później wejdzie taka Becia na mównicę i powie, że jej pracownikom pieniądze się po prostu należały (po 70 - 80 tysi). Oglądałem TVP i słychałem RM i tyle tam mówiono o posłach, którzy jeździli do Brukseli nadawać na Polskę. Jak w tej sytuacji oceniać zachowanie osoby, która pisze tego typu pisma?

   15
   3
 5. 24 września 2018  17:11   czy to aby naprawdę tak miało być? (2)   brak

  Szanowny Panie Mrówczyński, jeszcze nie tak dawno był Pan dyrektorem szkoły, którą ukończyłem. Takiej szkoły, która obrała sobie wspaniałego patrona (swoją drogą za tzw. moich czasów), szkoły, która szczyciła się ogromnymi wartościami, wspominała żołnierzy walczących o Polskę, organizowała wyjazdy do Włoch na obchody kolejnej rocznicy walk... W moich oczach jako kilkunastoletniego ucznia był Pan wzorem - można by powiedzieć "taki prawdziwy dyrektor". Ta szkoła nauczyła mnie tego, co działo się w naszym kraju, wprowadziła na dobre studia i pozwoliła na zdobycie bardzo dobrego wykształcenia. Aktualnie, już jako pracujący od pewnego czasu obywatel tego kraju przypominam sobie niektóre momenty z okresu Liceum. Czasami zastanawiam się czy patrząc na Pana widzę naprawdę tego samego człowieka. Dlatego z perspektywy kogoś, kto już od dawna nie jest mieszkańcem Chojnic, ale też kogoś, kto wychował się w chojnickich realiach, chciałbym podsunąć pewne tematy (sprawy?), które mnie nad wyraz intrygują: 1. jakkolwiek by tego nie nazwać - Pana list dotyczący "antyrządowej demonstracji" niewątpliwie wpłynął na aktualną sytuację zawodową pewnego człowieka. Myślę, że takie sformułowanie jest pewne. Zwolnienie bezpośrednio po Pana liście nie budzi wątpliwości. Oczywiście, jestem w stanie zaakceptować wersję, że list był jedynie czynnikiem spustowym, jednak wydawałoby się, że gdyby ten list nie został wysłany, to człowiek prawdopodobnie by nadal pracował 2. Czy naprawdę Pana intencją było, żeby aż tak zamanifestować swoją przynależność partyjną (oraz oczywiście posiadaną przez siebie władzę)? 3. Czy nie lepiej byłoby skłonić firmę, żeby wymierzyła swojemu pracownikowi jakiś rodzaj kary - upomnienie, karę finansową? 4. Wbrew temu co się mówi, nie żyjemy obecnie w kraju, w którym panuje wszechobecny dobrobyt, zwłaszcza nie zaznamy tego w miastach takich jak Chojnice. Nie znam człowieka, który jest bezpośrednio dotknięty tą sprawą, ale czy naprawdę polityczna ingerencja doprowadzająca do utraty pracy nie jest przypadkiem bodźcem, który skłania do refleksji, że ponownie wdraża się metody z tak zwanych dawnych lat? W mojej ocenie wypowiedź, którą tu zamieszczam, nie jest ani obraźliwa, ani nie wskazuje na sympatyzowanie z jakąkolwiek partią polityczną. Odnoszę się w niej jedynie do ludzkich zachowań, do wewnętrznej zgody ze swoimi działaniami, decyzjami i ich konsekwencjami. Jako człowiek kompletnie niezwiązany ani z Panem, ani z Chojnicami, ani ze zwolnionym pracownikiem firmy Enea, chciałbym, aby zastanowił się Pan nad powyższymi tematami. Chciałbym znaleźć w niedługim czasie jakikolwiek odzew z Pana strony, a być może usłyszeć o realnych krokach w stronę szeroko pojętej naprawy obecnej sytuacji. Pomimo, że jestem pewien, że nikogo nie obraziłem, nie chciałbym podpisywać się pod tą wypowiedzią. Wystarczająco to dużo o mnie szczegółów w jej treści. Pozdrawiam

  49
  3
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 24 września 2018  18:59   do ccc   gość

   typowa dla PIS odpowiedź... "przez 8 lat Polki i Polacy..." - i tutaj kolejny wywód że my jesteśmy lepsi niż oni. Odpowiedź nie na temat CCC

   8
   4
  • 24 września 2018  18:35   Wszystko fajnie, szkoda ...   ccc

   Wszystko fajnie, szkoda tylko, że ludzie nie mieli takich refleksjii, jak 4 lata temu zwolniono Pana Brunkę czy gdy zwalniano ludzi w Czersku. Tamci byli gorsi, czy o co chodzi? Czym ta sytuacja różni się od tamtych? Przecież tyle osób straciło wtedy pracę.

   2
   14
 6. 24 września 2018  12:56   Radio Wolna Europa będzie musiała wrócić!!!   Chojniczanin

  Wniosek jest jeden, Ci którzy jeszcze pamiętają to powinni wiedzieć, że wrócą stare czasy, a młodsi też będą mieli okazję to poznać... Negatywne opinie o działaniach rządu będzie można rozmawiać tylko w konspiracji, a jak nie to zwolnienie z pracy, więzienie, łagry, wyrzucenie ze studiów itp. Ludzie ta lokalna sytuacja to świetny przykład tego jak działa "dobra zmiana". Obudźmy się... i zacznijmy działać. Za chwilę w zakresie wolności słowa będziemy na tym samym poziomie co 40 lat temu.

  31
  2
  Odpowiedz
 7. 23 września 2018  21:20   super (1)   leje na PO

  Brawo PIS nigdy więcej PO( wystarczy nie kraść) Brawo PIS

  8
  51
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 8. 23 września 2018  19:34   I napisz oszołomie o ... (2)   Bądź obiektywny maniaku

  I napisz oszołomie o grzechach twojej partii. A każdy je ma szczególnie jak się rządziło 8 lat. Ja za żadną partię bym się tak nie ośmieszałvjak ty. Dlatego jesteś śmieszny i naiwny

  6
  28
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 23 września 2018  20:21   Serio? Lepiej być śmiesznym ...   xxx

   Serio? Lepiej być śmiesznym nawiedzonyn mściwym paranoikiem ze zdartą płytą sączącą nienawiść? Te jego wpisy są takie same i męczące. Biedny dorwał się do kompa i wylewa nagromadzony w sobie jad. To już nawet nie jest żałosne.

   11
   3
  • 23 września 2018  20:01   Lepiej być śmiesznym   anonim

   niż takim głupkiem jak ty, potrafisz tyle wydukać co "brocha": przez 8 lat itd., itd.

   14
   1
 9. 23 września 2018  19:31   Ja pierniczę ten paranoik tu ...   O rany!!!!

  Ja pierniczę ten paranoik tu też wypisuje swoje chore teksty! Mało tego! On pisze sam ze sobą ha ha

  12
  5
  Odpowiedz
 10. 23 września 2018  10:43   Wstyd (1)   Juryś

  Pan Mrówczyński powinien się leczyć.Jak można kajać własne gniazdo dla kilku srebrników.

  50
  5
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 11. 23 września 2018  09:24   Brawo Panie Mrówczyński. ... (3)   zulus

  Brawo Panie Mrówczyński. Precz z komuną. Po 30 latach od tzw transformacji (czyt. przepoczwarzeniu) postkomuna wierzga żałośnie nóżkami bo kończy się ich świat złodziejstwa i grabieży.

  7
  53
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 23 września 2018  16:05   A co robi twu pis sami ...   DRYH

   A co robi twu pis sami wprowadzają rządy komunistyczne rodem z Chin NA ŚMIETNIK PISIORY TAM WASZE MIEJSCE

   15
   4
  • 23 września 2018  14:55   Sam widzisz Zulus, 30 lat ...   ox

   Sam widzisz Zulus, 30 lat minęło, w kazdym domu komputery, w garazach samochody...a TY cały czas w kokonie LARWY.

   13
   2
  • 23 września 2018  11:44   Zulus ty żałosny gów.......   anonim

   z wypranym móżdżkiem wracaj do swoich korzeni, na drzewo banany prostować pajacu.

   15
   2
 12. 23 września 2018  06:24   Tak jak Toruń przeprasza ...   Stars

  Tak jak Toruń przeprasza Polaków za Rydzyka tak Chojnice przepraszają Polaków za Mrówczyńskiego !

  64
  5
  Odpowiedz
 13. 22 września 2018  16:57   PARANOJA za moje podatki... (1)   anonim

  Płace podatki i człowiek który za moje podatki ma reprezentować w jakimś tam szczeblu Polskie państwo ma problem z napisem Konstytucja? Chyba grubo Pana nosie Panie Mrówczyński wstyd i nic więcej. Pan ma działać na rzecz naszego Państwa robiąc porządnemu obywatelowi pod górke za to że wychodzi w koszulce z napisem KONSTYTUCJA co w tym złego? Jest nasza dla ludzi mój dziadek o to walczył! Walczył o wolny kraj wolnośc słowa... Za kogo Pan się uwarza PYTAM???? Kim pan jest żeby w taki sposób postępować... Moim zdaniem Pan nie powinien być posłem! Bo Posłowie powinni być dla obywateli i KONSTYTUCJI! A nie przeciwko nim!!!

  63
  7
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 22 września 2018  18:21   hahaha   hahaha

   czytałeś co napisałeś? to ty jesteś paranoik

   4
   24
 14. 22 września 2018  16:28   hmmmm (2)   gch

  tak sobie myślę ;taki mały portalik internetowy w średniej wielkości mieście a też robi się upolityczniony redakcjo przestańcie zajmijcie się naszym lokalnymi tematami nie poruszajcie spraw typu idiotyczne koszulek z napisem konstytucja i tym podobnych tematów.

  10
  39
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 24 września 2018  20:31   upolityczniony to ty jestes, ...   anonim

   upolityczniony to ty jestes, a portalik nie taki mały jak ci się zdaje , gość z Chojnic odwala manianę a ty k...wa co? mało masz tematów lokalnych na portalu?

   4
   0
  • 22 września 2018  20:19   do półgłówka   ox

   Ty przestań myśleć, tylko zacznij uczęszczać na korepetycje z języka polskiego, a jeżeli jesteś Polakiem-ojczystego.

   10
   4
 15. 22 września 2018  14:20   Straszny burak i tyle.. ...   anonim

  Straszny burak i tyle.. Nawiedzony jak ten cały PiS..Oni są chorzy i tego nie wiedzą..

  47
  11
  Odpowiedz
 16. 22 września 2018  14:01   Jak zbliżały się wybory to ...   chojniczanin

  Jak zbliżały się wybory to wszędzie biegał i próbował wszystkim rękę podawać (tfu !!!) a jak już przeszedł do Sejmu to nawet zwykłego "dzień dobry" nie potrafi odpowiedzieć ! Chojniczanie pamiętają ! Nie próbuj chłopie tego numeru w kolejnych wyborach !

  49
  5
  Odpowiedz
 17. 22 września 2018  10:39   Możecie Państwo wylewać tu ...   Svenson

  Możecie Państwo wylewać tu swoje żale,możecie narzekać ,pisać co chcecie.JEŚLI NIE WEZMIECIE UDZIAŁU W WYBORACH TO LUDZIE PANA MRÓWCZYŃSKIEGO BĘDĄ RZĄDZILI W CHOJNICACH,POWIECIE I WOJEWÓDZTWIE.Trzeba brać udział w wyborach i NIE wybierać Mrówczyńskich,czy też innych,którzy są po prostu nie przewidywalni !!!

  60
  10
  Odpowiedz
 18. 22 września 2018  08:49   A jak nastanie nowy Rząd ... (1)   realista

  A jak nastanie nowy Rząd (myślę,że już wkrótce) to wszystkim członkom pis-u odbierze emeryturę i bedzie fajnie :) Oni odebrali to i im zabiorą - ale bedzie wesoło!

  43
  10
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 23 września 2018  09:34   Chciałbyś ...   maurycy

   Chciałbyś UBeku...niedoczekanie twoje.

   2
   14
 19. 22 września 2018  08:40   Poseł Mrówczyński   hojniczanin

  Bardzo zawiodłem się na p. Mrówczyńskim. To moja osobista pomyłka. Głosowałem na Pana, bo wydawało się, że najważniejsze jest abyśmy mieli reprezentanta Chojnic. Nie ważne z jakiej partii. Teraz mi wstyd i żal. Więcej takiego błędu nie popełnię. Przepraszam wszystkich mieszkańców.

  59
  7
  Odpowiedz
 20. 22 września 2018  06:43   Propozycja   Tak

  Poseł do stowarzyszenia Wiosna i Dobrej Paczki hahaha

  28
  6
  Odpowiedz
 21. 21 września 2018  18:52   Zły to ptak , co własne gniazdo kala (1)   Marian

  Zły to ptak , co własne gniazdo kala

  52
  7
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 22. 21 września 2018  18:25   WSTYD DLA CHOJNIC   Mieszkaniec Chojnic

  To jest wstyd dla Chojnic że taki człowiek reprezentuje ich mieszkańców. Człowiek bez żadnych osiągnięć życiowych chce zabłysnąć jako poseł niszcząc ludzi którzy w nim biorą udział i go tworzą. Nic dla Chojnic nie umie wywalczyć, nawet na mównice nie wyszedł w sejmie ze strachu. Upadłeś na samo dno człowieczeństwa...

  70
  11
  Odpowiedz
 23. 21 września 2018  18:24   WSTYD DLA CHOJNIC   Mieszkaniec Chojnic

  To jest wstyd dla Chojnic że taki człowiek reprezentuje ich mieszkańców. Człowiek bez żadnych osiągnięć życiowych chce zabłysnąć jako poseł niszcząc ludzi którzy w nim biorą udział i go tworzą. Nic dla Chojnic nie umie wywalczyć, nawet na mównice nie wyszedł w sejmie ze strachu. Upadłeś na samo dno człowieczeństwa...

  50
  8
  Odpowiedz
 24. 21 września 2018  16:32   Taki mały skok na małą ...   sds

  Taki mały skok na małą kaskę.

  5
  17
  Odpowiedz
 25. 21 września 2018  16:30   Czy ten pan co grał na ...   sds

  Czy ten pan co grał na szantach, grał bo jest taki dobry? Czy grał bo sponsorem jest zakład w którym pracował? Może tu leży problem? Obrońcom Konstytucji przypominam, że w Konstytucji jest termin, który brzmi "godność człowieka". Można dyskutować, nie zgadzać się. Wyzwiska jednakowoż zostawcie dla siebie.

  6
  50
  Odpowiedz
 26. 21 września 2018  16:27   i bardzo dobrze. Dorżnąć ...   julek

  i bardzo dobrze. Dorżnąć watahę...

  4
  50
  Odpowiedz
 27. 21 września 2018  16:18   Powyższy przykład ...   anonim

  Powyższy przykład świadczy, że zajmowanie się pierdołami to domena polityków ale chyba tylko z nazwy, jakim trzeba być nadgorliwcem aby sie przysłużyć, ciekawe tylko komu? Zeby ot tak od siebie działać ...nie....nie będę, bo nie chce mi się dalej tego komentować, wolę zagłosować na gołębie z chojnickiego rynku niż na PiS.

  51
  5
  Odpowiedz
 28. 21 września 2018  15:14   przecież   ha ha ha

  jak określił śpiewający poseł muzyka łagodzi obyczaje to co sie gościu spina , niech zaproszą muzyka do poselskiego kola śpiewaków daj Boże aby nowy zespół cudaków powstał

  16
  3
  Odpowiedz
 29. 21 września 2018  15:03   Czerwona holota jest w ...   antyleming

  Czerwona holota jest w amoku... :)))

  11
  40
  Odpowiedz
 30. 21 września 2018  14:35   Rozmienić na drobne... (1)   Mieszkaniec Chojnic

  Piszę to jako osoba, która nie popiera żadnej z głównych partii rywalizujących w Chojnicach/Polsce. Nie pojawiają się więc u mnie wszechobecne uprzedzenia polityczne. Jakim trzeba być ludzkim ścierwem, żeby zrobić coś takiego, po czym drugi człowiek traci pracę? To jest żałosne i aż na wymioty się zbiera. Jeszcze w TV na pytanie dziennikarza o sumienie uniknąć odpowiedzi sugerując, że sumienie jest spokojne. I był to akt w imię czego? Bo idei żadnej nie da się w tym dostrzec. Niby nie taka była intencja, ale człowiek w takim wieku, wykształcony i na takim stanowisku powinien lepiej przemyśleć swoje postępowanie. Jestem zażenowany. Swoją drogą Pan M., podobnie jak Pani S. z przeciwnego obozu to dawni nauczyciele, którzy na szacunek pracowali latami, by w podeszłym wieku wszystko zaprzepaścić.

  74
  6
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 21 września 2018  16:16   Brawo   S.R.

   Piękne podsumowanie.

   25
   3
 31. 21 września 2018  14:25   CHOJNICE PRZEPRASZAJĄ PANA WOJCIECHA HARMANSA !!! (2)   XYZ59

  CHOJNICE PRZEPRASZAJĄ PANA WOJCIECHA HARMANSA !!! / TAKŻE PANA MICHAŁA GRAMATYKĘ ORAZ POZOSTAŁYCH CZŁONKÓW ZESPOŁU !!!

  70
  8
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 32. 21 września 2018  14:15   W sensie picwickowskim   xyz59

  Komentator Adam określił tego Pana oczywiście w sensie pickwickowskim !!! Hrabia Żorż Ponimirski z "Kariery Nikodema Dyzmy" używał określenia " OSOBA" !!! PS- Swoją drogą ,przyszli historycy opisujący nasze "ciekawe"czasy nie wspomną o tym Panu - nawet w sensie pickwickowskim !!!

  37
  4
  Odpowiedz
 33. 21 września 2018  14:10   Po tym występie posła ( ... (1)   max

  Po tym występie posła ( afee), każdy, nawet pisowski ciemniak powinien dostrzec jaka jest różnica między PERŁAMI a ŁOTRAMI

  52
  7
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 22 września 2018  12:40   a jaka  

   jest różnica ? podaj dokładną definicję , czy jak biorą sie za naszych to krzyk

   1
   9
 34. 21 września 2018  12:08   Wstyd dla Chojnic że taka ...   ADAM

  Wstyd dla Chojnic że taka kanalia jak Mrówczyński reprezentuje nasze miasto , Panie pośle gdzie Pana godność, przyzwoitość i honor , zapomniał Pan co znaczą te słowa . PiS to najwięksi szkodnicy i kłamcy w historii Polskiej demokracji , komuna może się od was uczyć jak skutecznie omamić i oszukać ludzi , za 500 zł kupiliście ciemny lud.

  74
  10
  Odpowiedz
 35. 21 września 2018  09:23   PRZEPRASZAMY !!! (2)   xyz59

  CHOJNICE PRZEPRASZAJĄ PANA MICHAŁA GRAMATYKĘ !!! / nie spodziewam się przeprosin od wiadomej osoby !!!/

  69
  9
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 21 września 2018  11:57   Charzykowianin ty debilu jak ...   Adam z Charzykowy

   Charzykowianin ty debilu jak dla ciebie KONSTYTUCJA jest demonstracją polityczną to radzę leczyć się na nogi na głowę za późno.

   24
   2
  • 21 września 2018  09:57   Ale Chojnice absolutnie nie ...   Charzykowianin

   Ale Chojnice absolutnie nie maja nic wspólnego w tą sprawą. Charzykowanie do dnia dzisiejszego czują się urażeni niestosownym zachowaniem i demonstracją polityczną zespołu.

   3
   36
 36. 21 września 2018  08:08   Brawo   Chojniczanin

  Brawo Panie Pośle. Po chrześcijańsku i tak bardzo po pisowsku. Jak ktoś krytykuje to trzeba zniszczyć. A za czasów dyrektorskich w szkole miałem do Pana szacunek.

  84
  12
  Odpowiedz
 37. 21 września 2018  06:24   nie nie   anty PO

  Tylko nie PO już to było i same afery po nich zostały tylko nie PO

  14
  69
  Odpowiedz
 38. 20 września 2018  23:38   Zyczę MU aby to była jego pierwsza i OSTATNIA kadencja! (2)   Kasia

  Życzę Chojnicom aby nigdy nikt z PIS-u nie został burmistrzem, wójtem, starostą ani radnym. No i bezcenne będzie zobaczyć minę "posła" po przerżniętych wyborach samorządowych w Chojnicach i na całym pomorzu.

  96
  10
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 21 września 2018  08:06   Jeżeli on patriota   anonim

   to ty idiota, i to do kwadratu.

   23
   5
  • 21 września 2018  07:20   Poseł mrowczynski   General

   Mrowczynski, to patriota. Dobrze zrobił. Wybory w Chojnicach, wygra PiS. Po i reszta zbieraniny, powinni iść w zapomnienie.

   5
   48
 39. 20 września 2018  23:18   ~~   ja

  Smutne, żałosne postępowanie, tak się nie robi!

  73
  5
  Odpowiedz
 40. 20 września 2018  23:11   Mrówczyński GNIDA przed ... (1)   Anty PIS owiec

  Mrówczyński GNIDA przed wyborami się obudził niech się wynosi z Chojnic do swojego pupila Kaczyńskiego da mu jakiś pokój u siebie. Przez takiego pseudo posła Chojnice tracą wizerunek. Mrówka życzymy przegranych wyborów!!!!!!!!!!!

  82
  8
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 22 września 2018  12:42   ale żal   anty

   pośladki ściska trudno widza gały co wybierały

   0
   4
 41. 20 września 2018  23:02   Teraz widzicie kogo sobie wybraliście! (2)   mjr. Zenhornn

  Dalszy komentarz który ciśnie mi się na usta nie przejdzie cenzury, mogę tylko tak, to ***** i **** ********! Ale jest też okazja aby stanowisko po zwolnionym objął jakiś "pisiewicz" z wiedzą taką,że klękajcie narody.

  67
  8
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 21 września 2018  09:35   Tak jestem z PRL-u   mjr. Zenhornn

   ale stopień majora nadali mi solidaruchy i nikt mi go nie odbierze, ani wasz "poseł", ani wasz Płaszczak ani nawet wasz dyktator. Mogą mi wszyscy skoczyć na kant włącznie z takim *****em jak ty, bo mało tego, że nie służyłeś w wojsku, to obok generała nawet nie stałeś.

   17
   4
  • 21 września 2018  09:04   Towarzyszu majorze   General

   Jeśli jesteś majorem, to się nie dziwię, że tak uważasz. Pewnie jesteś majorem rezerwy. Kadra z PRL, to czerwoni z krwi i kości. Powinni być pozbawieni stopni wojskowych.

   3
   23
 42. 20 września 2018  21:39   Jaja jak berety, mina posła ... (3)   Anka z Teleranka

  Jaja jak berety, mina posła bezcenna, tak się kończy dobra zmiana, a jaka minka będzie po wyborach, to już się nie mogę doczekać.

  85
  10
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 21 września 2018  21:48   Ale   Wyborca

   Same czerwone komentarze

   1
   14
  • 21 września 2018  08:08   Kris kretyn nad kretynami   anonim

   na przepustce z wariatkowa. Ale tacy idioci są najbardziej pożądani jako wyborcy "dojnej zmiany"!!!

   27
   3
  • 21 września 2018  06:55   Debil   Kris

   Debil Anka

   4
   27